Žraločí jezero (2015)

Na B-čko to akož-tak ušlo, určitá časť príbehu nebola až tak zlá. Vyslovene odporná policajtka a ten vlezlí doktor, s radosťou by som nimi nakŕmil tie žraloky ktoré pravdepodobne utiekli z filmu Hladá sa Nemo. Až úplný záver mi dal s časti zadosťučinenie.

Godzilla (2014) odpad!

To ešte aj C-čkové projekty typu žralok vs... je 100x zaujímavejšie ako táto megablbosť. Lepšie povedané žiadna muzika za veľa peňazí.

Badass Showdown (2013) odpad!

Už le Justin Bieber mi tam chýba. Cynthia sa tam báť nemusela, nie preto že by ich lavou zadnou skopala ale preto že tá gay parta o nu ani záujem nemala akurát tak len o hladenie vlastných tiel v sprche... až ma striaslo... ešte aj mená tých protagonistov ako z lacného gay porna...

Gravitace (2013)

keby to trvalo 20 minut možno by to bolo dobré ale takto to bola len veľká nuda . Do teraz som nepochopil o čom to akože malo byť, žeby o lekárke ktorá si popri zamestrnaní privyrába ako servisný technik satelitov vo vesmíre? ...postava Sandry Bullock je tak otravné, miesto toho aby s nou človek súcítil by ju najradsej prefackal... dve hviezdičky sú za Clooneyho a za efekty.. jedno upozornenie na záver, nepuštajte si Sandru do svojho auta, kam sadne všetko sa jej pod zadkom rozpadne :-)

Čínský zvěrokruh (2012)

Mňa tento film milo prekvapil, bál som sa, že to bude len ďalšia s****a ako je súčasný trend, kde už dochádzajú nápady. film pobaví má, je tam neustála akcia s happy endom. A hlavne je to pekné farebné čo pôsobí uvoľňujúco na rozdiel od súčasných filmov ladených do šeda vyvolávajúcich depresívne stavy. Lepší než posledný bond, a to sa považujem posledných 30 rokov za za väčšieho bondofila ako partia kamošov z Big Beng theory za trekofilov.. Proste je to film ktorý ma za posledné roky najviac nadchol. Ako sa hovorí na zlý film(*) človek zabudne hneď po záverečných titulkoch, na priemerný(**) si spomenie ešte večer v posteli, na lepší film(***) myslí ešte druhý deň, na dobrý(****) si spomenie aj po troch dňoch a na výborný(*****) aj po týždni. No a tento mi leží v hlave už týždeň. Môj názor, každý sme iný takže každému sa páči niečo iné.

Skyfall (2012)

Prvotriedny akčak ale s bondom to má spoločné už len názov. Graig má ďaleko od Bonda. Pre filmových fanúšikov je to superbond ale pre origoš bond fans (nie tý z posledných pár rokov) je to ďalší akčný film. Apon že tým záverom pripomenuli klasiku.

Jezero 3 (2010) (TV film) odpad!

Tak takúto korunovanú sprostosť som dávno nevidel, lacné efekty a často nelogický príbeh. Vo finále som už držal palce tým krokodílom, lebo tie preživšie postavy si nič iné nezaslúžili len byť zožraté spolu zo scenáristom a režisérom.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Náučný seriál pre budúcich brutálnych vrahov. Dobre sa učí naša mládež. Kedysi stačil vo filme len náznak a rozumný človek pochopil ale dnes už "vytretý" divák potrebuje mať všetko detailne zobrazené ináč by bol mimo.

Vraždy v Kitzbühelu (2001) (seriál)

Zábavný krimi seriál, 100x lepší ako tie americké sračky typu SCI: ...

Vikingové (1999)

Od tohto filmu (ešte v tom 99-00 keď som prvýkrát videl), po tom čo som čítal na neho recenzie a aj tie problémy medzi McTiernanom a Crichtonom som čakal len to najhoršia a napokon som sa ozaj prekvapil. Celá tá brutálna atmosféra filmu človeka držala v napätí až do konca. Od v tedy som ho už videl niekoľko krát ale stále je to bomba. V tom roku nejako išiel ďalší historický veľko(propagovaný)film Gladiator ale podľa môjho názoru na Vikingov nemá, raz som ho videl a stačilo.