Wanted (2008)

Vizuální pastva pro oči v prostředí, kde o elementární fyzice v životě neslyšeli. Herci v poho, akce v poho, hudba v poho, kamera a triky v poho, že to líp snad ani nešlo, ale ta celková pitomost celého filmu mi nedovolí dát víc než ***.

Zahulíme, uvidíme 2 (2008)

Oproti jedničce sešup dolů,a to minimálně o úroveň. Nikdy jsem nechápal, jak někomu můžou připadat nechuťárný vtipné. Mě osobně to film spíše znechutí. Bohužel ve druhém dílu vsadili tvůrci více na scény vzbuzující odpor než na scény vtipné - povedené byli snad jen dvě (sen o trojce s trávou a "teroristická" akce v letadle).

RoboCop (1987)

Popravdě, moc nechápu, jak se z Robocopa mohl stát kult. Nevadil mi přehršel krve, na dnešní dobu směšné triky ani některé "cool" hlášky, které vypouští skoro každý béčkový hrdina. Vadilo mi, že jsem se nebavil u filmu jako celku. Pro mě je Robocop prostě jen další béčko, ikdyž s netradičním hrdinou.

Václav (2007)

Na české filmové počiny poslední doby, dobrý film. Což je celkem smutné, protože Václav je filmem jen lehce nadprůměrným. Do tohoto nadprůměru ho táhnou kvalitní výkony herců a citlivě udělaný přechod z humorné části do části vážné. Jo konec je smutný, ale že by to ve mě vyvolalo nějaké emoce, to ani omylem.

Saw 4 (2007)

Nezklamalo tolik, jak jsem čekal. Saw 4 kupodivu nebyl úplný brak, nicméně souhlasím s většinovým názorem, že tahle SAW měla skončit po 2. díle, v ideálním případě se vůbec nedostat do stádia "filmu na pokračování". Co se týče hodnocení - nenudil jsem se, některé scény jsou celkem povedené, ale jako celek působí film zmateně, překombinovaně - a konec jsem moc nepochopil, tak jna začátku filmu je Jigsaw na pitevním stole a najdou v něm kazetu, která spustí akci a na konci je to celé propojené s třetím dílem, kdy Jigsaw ještě pořád leží mrtvý v budově, wtf????

My dva a křen (2006)

Owen Wilson je to jediné, co tenhle film drží nad vodou. Douglas i Dillon mě dost zklamali, Kate je v tom bílým spodním prádle vážně k nakousnutí, ale jinak je v tomhle filmu jednoduše málo vtipů, aby byl film hodnocen jako povedená komedie.

Hry bez hranic (1965) (pořad)

Geniální, zábavné, originální, vtipné, prosycené přátelskou atmosférou. Nejlepší soutěž ever.

Beowulf (2007)

Tyhle fantasy motivy (pokud jsou podepřené dobrým scénářem) se mi vždycky líbily. Beovulf navíc předvedl tak dokonalou vizuální pastvu pro oči - a teď nemyslím jen rádoby nahatou Angelinu (btw s tím severským přízvukem byla neuvěřitelně sexy), že jsem koukal jak puk. Bravo pane Zemeckisi, líbil se mi Polární express, Beovulf byl ještě o stupeň větší zážitek.