Zaklínač - Ztráty (2021) (epizoda)

Hlavně,že je to politicky korektní shit. Jej,kdyby to začali točit před deseti lety pro HBO, jako když začínali se hrou o trůny, tak věřím ,že by to dopadlo líp. Efekty by byly sice asi slabší,ale mělo by to příběh a hlavu a patu.

Zaklínač 2 - O pivu a krvi (2021) (amatérský film)

Určitě lepší než Zaklínač pro Netflix. EvilBender je super herec a na parodii Geralta z Rivie se hodí s tím svým ksichtem. :D

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn) (2020)

Hrozná sračka bohužel.Znáte to,když o hlavní hrdiny nemáte strach? Čekal jsem ,že to bude lepší než Suicide Squad( Což není stejně žádné terno). Nulový příběh, u kterého se sem tam zasmějete. Jediné plusy jsou Ewan McGregor, kterého absolutně nevyužili a celý film působí spíš jako agresivní záporák břídil, kterému se vše postupně sype na hlavu. O hrdinky tedy divák vůbec strach nemá. Z celého filmu je cítit až moc velký feminismus a některé akční scénky působí extrémně nerealisticky až trapně. Některé se ale zase vážně povedly. Třeba na policejní stanici nebo honička. Margot Robbie role sedí a očividně jí hodně baví, akorát to dobrý film neudělá. Vyprávět by jí mohl Johnny Depp o posledních třech pirátech z Karibiku.

Dolittle (2020)

Myslím,že tenhle film letos předčí jedině muzikál kočky. Možná se i na tu sračku podívám, když si něco šlehnu a posbírám odvahu. Komerční sračka se zaprodaným Downeym a kupou mizerných CGI zvířat,kde by i šestnáct let starý Garfield zapadl. Tento rok se vyhazovaly velký prachy za píčoviny,tak doufejme ,že Hollywood pořádně prodělá, aby si rozmyslel,co vypustí do světa.

Marc Maron: Konec světa, pohoda (2020) (pořad)

Skvěle jsem se bavil, i když na Jima Jefferiese, Dylana Morana, Billa Burra nebo Louis C.K to nemá. I tak inteligentní a zábavný Stand up.

Wonder Woman 1984 (2020) odpad!

To byla ale feministická sračka 😁, pokud máte koronu a měsíc volna z práce, mrkněte se na všechny novinky a vzpomeňte si na časy,kdy se na takový akční komiksový filmy dalo koukat.

Banda (2019) (seriál)

Konečně seriál , který z hrdinů dělá píčuse. Skvělý Karl Urban, jako lovec hrdinů a mladý neznámý herec v roli, která by padla na tělo Simonu Peggovi,kdyby už nebyl tak starý. Podobné seriály : Misfits,Preacher, Umbrella Academy) Seriál kde brutalita a humor jdou ruku v ruce. Na jednu stranu se to umí tvářit vážně a na druhé působící jako parodie. Víc takových prosím .

Dobrá znamení (2019) (seriál)

Vážně skvělá minisérie ,kterou táhnou skvělí hlavní herci. I vedlejší postavy tu mají dostatek prostoru a Prachett se za tuto zfilmovanou tvorbu stydět nemusí. Klidně na tohle satirické bizarní fantasy ze světa víry mrknu někdy znovu.

Gentlemani (2019)

Super zábavná kriminálka s černým humorem. Zaujaly mě ale mnohem víc vedlejší postavy jako Colin Farrell a Hugh Grant. Bohužel, i když film je parádní a ani chvíli se člověk nenudí,tak mi tu chybělo,že jsem o hlavního hrdinu po celou dobu neměl ani trochu strach. Všichni záporáci okolo něj působí spíš slabě a ne jako hrozba.