Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
17 fanoušků
/ 16 bodů
Kaja
Klára
Brno, Jihomoravský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Akční
Dobrodružný
Animovaný
film
seriál
TV film
pořad
amatérský film
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Československo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Scrubs: Doktůrci
(2001)
Jak jsem poznal vaši matku
(2005)
Black Books
(2000)
Pýcha a předsudek
(1995)
Ajťáci
(2006)
Dexter
(2006)
True Blood: Pravá krev
(2008)
Hrdinové
(2006)
Teorie velkého třesku
(2007)
Za svitu měsíce
(2007)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
16 bodů
Fanklub
(17)
mau
JJ.Gibson
whitas
charlie.x
Davosh
OHI
pávek
Niate
Hoya
kyrtab
kaja4
walecz
skocan
lukin12
CradleOff
CuriousGuy
misulin