Tele Tele (2000) (pořad)

Někdy geniální, někdy zase odpad..dávám průměr

Co se doma usmaží (1998)

Úplně skvělá černá komedie se skvělými herci a to ať Lukem Wilsonem, který je mňam mňam nebo Jakem Buseym jako totálním pošukem..

Škola zlomených srdcí (1994) (seriál)

Australský seriál pro náctiletý a taky jsem se na něj dívala..

Sněhurka a sedm trpaslíků (1987)

Podivné smíchání sněhurky a sedmi trpaslíků a pohádky o třech medvědech. Navíc není sněhurka rozhodně nejkrásnější:)

Dogma (1999)

Výborný nápad ze kterého zešla ještě lepší komedie. Myslím, že je to jeden z lepších Smithových filmů a to taky kvůli výběru herců, jak už dvou padlých andělů-Affleck a Damon nebo božího hlasu Alana Rickmana. Jen roli Alanis Morissette jako Boha si mohl odpustit. Jinak hodnotím tak na 4 a 1/2

Buddy (1997)

Ta jedna hvězdička je za Alana Cumminga, protože ho mám moc ráda a tak nechápu jak se mohl propůjčit k tomuhle..

Veselé Velikonoce (1984)

Nemám moc Belmonda ráda, ale je pravdou, ýe role věčného sukničkáře mu vážně sedla. Úplně skvělá je první polovina filmu, přičemž druhá už trochu ztrácí dech, i tak to nemění nic na tom, že jsem se vážně dobře pobavila.

Mambo italiano (2003)

Roztomilá a vtipná komedie, která mi trochu připomíná tlustou řeckou svatbu. Moc se mi líbí tématika gaye v italské komunitě. Kromě skvělých herců má film svěží a neotřelou atmosféru. Dala bych tak 4 a 1/2*

Oko (2002)

O třídu horší než Šestý smysl. Zezačátku jsem nevěděla co od toho čekat,tak jsem se třepala jako ratlík a kolikrát i dost oprávněně(třeba chlap ve výtahu a další),ale jinak od druhé půlky se z psychologického hororu stalo dosti nepovedené krimi. Asi japonské horory nechápu,ale myslím, že Americké remakey jsou mnohem lepší.

Ztracený a nalezený (1999)

Roztomilá komedie o hledání vlastně ani neztraceného pejska. Sophie Marceau a David Spade jsou velmi roztimlý pár, ale jak to tomu přidá jen trošku.