American Crime Story (2016) (seriál)

Pro mě veliká nuda ,jen natahování tohoto soudního procesu a plná nudných keců tím nechci snížit herecké výkony ale slabounký scénář já se pokoušel na tento Tv serial koukat 2x vždy to dopadlo tak že jsem to vypnul.

Goliáš (2016) (seriál)

Vynikající Billy Bob Thornton čím starší tím lepší ,tomuto seriálu dávám 5 hvězdiček a teď začla druhá série jsem zvědavý jestli si vysokou laťku udrží s první.

Jak prosté - Série 5 (2016) (série)

Již jsem dokoukal 5 serii a už mi jde Lucy Liu na nervy a začínám mít na ni alergii a 6 serii která začala už asi nezačnu ani koukat a to hlásí že budou připravovat i 7 řadu a to už nemá serial sledovanost ve světě.A to jsem seriál ze začátku hltal a nejednou se to změnilo.

Marvel's Luke Cage (2016) (seriál)

Do pátého dílu nuda druhá serie už jsem chtěl přestat koukat ale další díly to zvedly pro mě teda žádné osvěžení seriál není. Daredevil je u mě lepší toho si užívám i Jessica Jones druhá serie velice dobrá.Luke Cage mi opravdu nesedí.

Stranger Things (2016) (seriál)

Přehodnocený seriál ,ano pro děti do 12 let ale ne žádný horor.

Poručík Backstrom (2015) (seriál)

Pro mě super seriál , hlavně Rainn Wilson ,vynikající .

Vůně zločinu - Série 2 (2015) (série)

Mě se seriál líbí zas tak špatný to není jsou horší seriály a koukáme na ně.

Námořní vyšetřovací služba: New Orleans (2014) (seriál)

Námořní vyšetřovací služba: New Orleans a dvojka " Námořní vyšetřovací služba L. A." hrůza a děs na to se nedá koukat ještě že se to líbí dětem. Proč točí takové s-ačky.

Agenti S.H.I.E.L.D. (2013) (seriál)

Pro mě je to velice dobrý seriál kdo sleduje Avengers tak vím že tam zemře agent Coulson a tohle znovuzrození agenta Coulsona je skvělé že se tam ukáže i velký šéf Nicky Fury a někteří herci ze serie Avengers je bezva. Co dodat Clark Gregg a v jeho podání agent Coulson je životní role kterou si užívá.Prostě Agenti S.H.I.E.L|.D. je bezva seriál a krásná podívaná.

Bez hranic (2013) (seriál)

Je to taková Evropská kriminálka je to dobře uděláné první a druhá serie a že tam hrají čeští herci je plus ale třetí řada už šla do kopru je to škoda tu jsem ani nedokoukal. Už tam hrají jiní herci i prostředí už neni takové. Proto dávám tři hvězdy.