Holka nebo kluk? (1938)

Jo jo, to je pěknej kluk ten Áda. A že má kozy a mluví jako ženská, to je všem buřt. Ale co už, líbilo se mi to, vtipný to bylo, Trégl tam měl každou chvíli skvělý hlášky, tak proč tomu dávat špatný hodnocení?

RoboCop (1987)

Dneska jsem to viděl znova asi po patnácti letech a líbilo se mi to snad ještě víc než jako malýmu. Krásně brutální a krvavej béčkovej akčňák. Možná bych do žánrů ještě přihodil komedie, protože některý momenty mi přišli neskutečně vtipný, obzvlášť výstup chlápka rozpuštěnýho v kyselině a ty jejich geniální reklamy během zpráv .

Cesta draka (1972)

Je to asi jedinej film, kde Chuck dostane pořádně na držku a už se nezvedne. Když už za nic jinýho, tak za tohle ty 4 hvězdy dát musim.

Freddyho úlet (2001)

Skutečně tomu nebudu dávat odpad jenom proto, že to je debilní, trapný a nechutný. Navíc, mi připadá, že přesně takový to chtělo bejt. Ten film si vubec na nic nehraje, dokonce snad ani na ten film ne, je to jenom spatlanina více či méně stupidních výstupů Toma Greena. Ale co se dá dělat, když někdy jsou ty výstupy proklatě zábavný. A ačkoliv filmová kvalita tu není ale vubec žádná, jednou je to vedený jako komedie, čili nezbejvá než hodnotit podle toho, jak moc jsem se u ní bavil. A možná, že bych tomu dal i víc jak tři hvězdy, kdybych to neviděl s dabingem a pozdě v noci, kdy už bejvám poměrně ospalej na komedie tohodle typu......A taky že jo, po druhým zhlédnutí za 4

Přineste mi hlavu Alfreda Garcii (1974)

Kbydy měl tehle film tak promakanou hudební složku jako jiný Peckinpahův film Pat Garrett and Billy the Kid, tak by se z toho stala nezapomenutelná jízda. Takhle je to jen lepší gangsterka s pár skvělými scénami a westernovým laděním. Dobrá, atmosféru vytvářející a dotvářející hudba tomu prostě hodně chybí, a proto nemůžu dát plný hodnocení.

Fantomas se zlobí (1965)

Z mýho pohledu určitě lepší jak první část. Jean Marais ustoupil do pozadí a nechal plně vynikat de Funése, což je jenom dobře. Hlavně scény ve vlaku, v blázinci a scéna kdy vysvětluje ten trik se třetí rukou stojí zato. Ale do plnýho hodnocení tomu pořád něco málo chybí, což se ale nedá říct o geniálním třetím dílu.

Suspiria (1977)

Jestli mě v tomhle filmu něco fakt dostalo, tak to byla místnost téměř komplet plná drátu. Řekněte mi, kdo může mít v baráku pokoj, naplněnej výhradně zamotanýma drátama? No prostě mazec. Jinak, je to film s velmi silnou atmosférou, ke které hodně pomahá výborná hudba (neustálé depresivní kvílení a bubnování) a od plného hodnocení snímek dělí jenom hodně odfláknutej, hloupej a nepromyšlenej konec. Škoda.

Tři zločinci ve skryté pevnosti (1958)

Teda ta ženská co hrála princeznu měla fakt příšernej hlas, jak když štěká nějakej vzteklej vořech. Zaplať pánbůh, že po většinu filmu hrála němou, jinak by mi ten film pěkně zkazila. Ale všechno ostatní super.

The Dark Corner (1946)

Soukromý detektiv je propuštěn z vězení, kam ho dostal jeho bývalý parťák Tony Jardine. Záhy ale s pomocí své sličné sekretářky zjišťuje, že ho Jardine nechává sledovat a později se ho pokouší i zabít. Ale je všechno skutečně tak jak to vypadá, nebo je za tím vším někdo úplně jiný?