• Pornografický

Uvězněn ve výtahu (2010) (TV film)

Rozhodne ma viac zaujal komentár uživatela Peytl, ako tento dokument. Keď som bol malý tak som bol par krát zaseknutý vo výťahu a určite dlhšie ako 15. minút. Nemyslím si, že je to nejak ojedinelé.

Nebezpečná kořist (2011)

Keď si odmyslím tu nadludskú odolnosť Alberta Dupontela tak film je od začiatku až do konca napínavy a plný akcie.

Na cestě - Na cestě po Burkině Faso (2008) (epizoda)

Celkový dojem kazí samotný sprievodny komentár Bartošky a Donutila pre ich zábavnu formu. Myslim, že viac by som to ocenil ako seriozny dokument. Žial 3*, ale informatívna stránka ma uspokojila. Vadili mi prepočty na české koruny čo je zavadzajúce, lebo tak sa nedozviem čo si za tie peniaze môžu kúpiť vo svojej krajine. Kolko je ích mena v prepočte na dolár, euro či českú korunu mam ja aj oni akurát tak u riti!

Severní Korea - zoufalá či klamající (2005)

Mne dokument vôbec neprišiel objektívny. Už od úvodu, keď Severnu Kóreu nazvali komunistickou a Južnu Kóreu demokratickou. Menej vzdelaných asi treba oboznámiť, že komunizmus je spoločensky sistém a demokracia politicky sistém. Čiže správne to malo byť, že Severna Kórea je komunisticka a Južna Kórea kapitalisticka. Toto je úmyselne komolenie, aby zavádzali ludí. Po tomto ujasnení to hneď vypada inač. Rozdieli medzi Kóreami su hlavne preto, že do kapitalistickej Južnej Kórei naliali peniaze amíci( peniaze z okupovaných krajín ako Irák a podobne veď ich bolo dosť za posledných 60.rokov ) ako súčasť boja proti komančom podobne ako aj do Japonska, ktore si pomohlo aj okupáciou práve Kórei. Prečo sa nemaju tak dobre v ostatnych kapitalistických krajinách vo východnej Ázii napr.: Bangladéš, Thajsko, Laos, Barma, Nepal?? Ak si niekto myslí, že v kapitalistických krajinách východnej Ázie maju všetci elektriku, dosť jedla, alebo modernu lekársku starostlivosť či internet tak je pekne vypatlany. Dokument mi príde ako keby idem porovnávať Bratislavu s dedinou na východnom Slovensku a to je ten istý štát samozrejme zo zámerom, že budem rozprávať že v BA je to a to a tam na východe to nie je, alebo je to v zlom stave. Reportáž mali točiť s bezdomovcami s Južnej Kórei ako si užívaju internet, modernu medicínu, cestovanie a mali sa ich opýtať ake auto maju. Najviac ma zaráža, keď idu kotkodákať, že kolko peňazi dávaju na armádu a USA nedáva?? Kolko penazi dávaju na zbrane amíci a v krajine maju hordy chudákov. Tento film je moralisticke pokrytectvo!! S demokratickými Južnými Kórejcami máme skúsenosť aj zo Slovenska a z ích automobiliek a podobne. Teba zdiera a on sa ukazuje aky je pracháč a čo všetko má a takto to vykresluju i v tomto dokumente. 2* za malú časť objektívnych informácii

Vstupenka do francouzského podsvětí (2010) (TV film)

Musím pochybovať či su takýto kriminálnici natolko hlúpi, že by sa nechali filmovať pri svojich protizákonných aktivitách.

Ticho nad oblakmi (2009)

Na 10. minútovy relax to je v pohode, ale hodinu sa mi na to pozerať veru nechce. Ak budem mať depresie tak si to pozriem a snaď mi to pomôže, ale inač je to viac menej o ničom.

Homo Erectus (2007)

Nestáva sa to často, ale toto je ten prípad, kedy názov ma viac zaujal a pobavil, ako samotný film.

Slnko v sieti 2012 (2012) (pořad) odpad!

Trápne, smutné, smiešne!! Súťaž o troch hovnách, ktoré najviac smrdí.

Zjizvená tvář (1983)

Evidentne z úvodu antikomunistická propaganda, ktorá mala pošpiniť méno Fidela Castra, ale akosi si časom sama nasrala na hlavu. Aspoň vidno akých politických väzňov vypustili do ulíc amnestie Václava Havla. Z kriminálu na hrad:)