• Pornografický

Mstitel s píšťalou (1986)

Nechápem u tohoto filmu niektoré komentáre k hodnoteniam. Niekto napíše, že to je komunistická propaganda a dá k tomu 5*. Poniektorí tu nehodnotia film, ale krajinu pôvodu a ích politické zriadenie a zrejme ten film ani nevideli a dajú odpad!. Ďalší tu hodnotia asi len nostalgickú spomienku. Ja proti komunizmu nič nemám, žiadnu propagandu som v tom filme nevidel a samotný film je podla mňa nič moc 2*. Ak je toto politická propaganda, keď tu obhajujú dobro a spravodlivosť tak toto je potom koniec zdravému rozumu. Podla vášho prapodivného meritka čo je propaganda musíme nazvať viac než 50% filmov z USA ako propagandu, pretože keď ukážu smotánku, tak neukážu žobráka. Keď ukážu zbohatlíka z drahým autom, tak neukážu chudáka čo nemá na autobus. Keď ukážu spokojnú rodinku pri svojom bazéne, tak neukážu bezdomovca čo sa nemá ani kde umyť. Keď ukážu ako sa papaláši napchávajú v luxusnej reštaurácii, tak neukážu ako iní vyberajú smetné koše a ako hladujú.

Tak jde čas (1965) (seriál)

11 810 a stále točia. Existuje vôbec niekto čo videl všetky časti? Ani ten najlepši seriál čo som kedy videl by som už nepozeral a stačilo by mi na to bohato 1 000 dielov, aby ma to omrzelo. Niekto asi denne pozera Televízne noviny a niekto Tak plynie čas. Inač si to neviem vysvetliť.

V srdci Talibanu (2011) odpad!

Dokumentárny film toto? Jednostranné a zaujaté bez výpovede druhej strany. Je to iba také kvákanie. Z tohoto sa nič človek nedozvie. Je to akási propaganda a snaha ukázať amíkov v dobrom svetle. V skutočnosti tam robia ohavnosti, vraždy, znásilnovanie, imperialisticke dosahovanie cielov a tu ich vykresluju ako nejakých osloboditelov. Vyzabíjali a vybombardovali tam státisíce ludí a oni to prezentuju ako nejakú humanitárnu akciu. odpad!!

Smrť chodí po horách (1979) (TV film)

Verím tomu, že Vladimír Mináč napísal dobrú knihu. Smrť chodí po horách som nečítal, ale bolo to bádať z deja filmu. Samotný film premrhal potenciál a miestami ako keby to nedotiahli. Prvá tretina je celkom slubná, ale potom sa to začína vliecť a od polovičky filmu som čakal na koniec, až som to 30. minút pred koncom vypol. Asi najviac mi vadilo labílne vykreslenie postáv a ich hlášky ako "Všetkých nas zabijú" čo tam zopakovali niekolko krát. škoda 2*

Mateřská v cizině (2011) (TV film)

Tomuto mám veriť? Vybraná nadštandartná skupina ludí s výžším vzdelaním z krajín s najväčšou životnou úrovnou. Prečo tam nedali robotníkov z Taliánska či Írska hneď by to bolo diametrálne iné. Ukazuju smotánku ako sa im deti hraju na dvore v čistučku a bezstarostne. Ludia čo nemali a nemaju núdzu o peniaze. Účelovy dokument bez objektivity. Žiadna výpoveď úradnika čo s tým pracuje, alebo právnika len výpovede lajkov podla vlastného uváženia. 1*

Crn crn (1995) (pořad)

Na tu dobu určite slušná relácia. Majster "N" to je legenda

Level majstrov (1996) (pořad)

Kedysi sme sa s bratom na to pozerali a žrali to. Závideli sme a chceli mať doma také hry. Dnes s odstupom času uznávam, že to bolo pozeratelné pre dorast a fanúšikov hier, ale nič viac.

Otrávená generace (2007) (TV film)

Nič nové som sa nedozvedel. To, že v priemyselných mestách je zdraviu škodlivý vzduch vie snaď každý tak ako že na dedine, kde nie su továrne je to vhodnejšie. Toxicke látky v hračkách nie je znova nič nové veď to videl kade kto v tv. Pobavilo ma ako dôsledne vyberala tovar pri nákupe, ale tie výrobky v plastových obaloch nie su o nič lepšie. V plastoch su tiež ftaláty. O kozmetiku sa nezaujmam a celkovo to bolo dosť mizerne spracované. Ak si niekto myslí, že keď sa vyhne tovaru made in china a iného tovaru z Ázie, že to bude lepšie tak sa strašne míli. Najvačšie toxicke svinstvá produkuje USA a EU.

The Queen Phenomenon (1995) (TV film)

Ešte pred tým než som mentálne dospel som túto bisexuálnu bandu tranvestitov počúval a obdivoval ích. Rozlúčkovy koncert skupiny Queen na ktorom sa zúčasnili všetci známi uchiláci a narkomani ako David Bowie, Elton John, George Michael a evidentne nadrogovaný Axel Rose poslúžil, ako na smrti niekoho známeho spraviť zisk a získať slávu. To je bežná vec na západe a už sa rozšírila aj k nám (viď Demitra). Videl som aj lepši dokument, kde okerem iného spomenuli pôvod Mercuryho či účasť na songu Barcelona k OH. Film je aj napriek tomu určite pozeratelný a z nostalgie obdobia chodenia do školi dám lepšie 3*.

Oceán plastů (2009) (TV film)

Nepríjemne zistenia ponúka tento osvetový dokument. Najinteligentnejšia bytosť tejto planéty pácha viac zla a škôd, ako všetky ostatné živé tvory na tejto planéte. Vieme o tom a aj tak drvivá väčšina takmer nič nerieši. Zaujmavý komentár Ozo.