Kuličky (2008)

Přiznám se, že od českého filmu označeného jako komedie a k tomu ještě s názvem Kuličky jsem moc nečekal. Nicméně jsem byl velmi překvapen, co se z toho vyklubalo (komedie tedy ale ne). V jednotlivých povídkách pozorujeme jak ženy umí manipulovat s muži již od ranného dětství až do konce života. Což mě dost vyděsilo a říkal jsem si, to neni přece možné, pak jsem se zamyslel a zjistil, že něco na tom bude. Doporučuji shlédnot a zamyslet se.

Hanebný pancharti (2009)

Tento film mně na první pohled zaujal hned dvakrát. Za prvé originálním názvem, za druhé tím kdo usedl na postu režiséra - Quentin Tarantino, v tuto chvíli jsem již věděl, že mě film nezklame. Trochu jsem měl obavy z Brada Pitta, ale byly zbytečné, role mu seděla dobře. Výborně se zhostil role Christoph Waltz, v roli nacisty. Je nutné podotknout, že film není autentický a je třeba se na něj dívat s nadhledem. Film má celou dobu energii i příběh, člověk se tudíž nenudí!

Američan (2010)

Bylo to pro mě za poslední dobu nejdelších 105 minut. Nudné, zbytečně dlouhé, snad jedinné co bych ocenil jsou lokace, krásné prostředí italských vesniček...

Sociální síť (2010)

Jako člověk, který nemá Facebook jsem od tohoto filmu moc nečekal. Jak jsem se spletl! Výborné zpracování příběhu a samozřejmě tomu hodně napomohl můj oblíbený herec Jesse Eisenberg. Vřele doporučuji shlédnout!