Spalující touha (1999)

3 hodiny utrpení abych se dozvěděl to co už dávno vím! Pokud ti na ní záleží tak nesmíš jít do 3,4,5….grupáče. Pokud se ta tvoje nudí - kup jí zahradu, udělej dítě, cestujte……..Jedna hvězda za kozičky Nicol

Olověná vesta (1987)

Hrůza děs, běs, chci se zabít. Trpím každou vteřinu. Jedna hvězda za výkon R. Lee Ermey

Záhada Blair Witch (1999) odpad!

Málokdy lituji, že jsem šel do kina na film. Skoro vždy si najdu najdu něco pozitivního, ale v tomto případě chci aby mi někdo vrátil můj drahocenný čas.

Pravidla moštárny (1999)

"Goodnight, you princes of Maine, you kings of New England." už jen za tuto větu jsou Oskaři namístě. Není co dodat.

Pí a jeho život (2012)

Pozor Spoiler!!!!! Film mě naprosto uchvátil. Nebudu tu chválit FX, kameru, výpravu prostě technickou stránku ta je dokonalá. Ani se mi nechce věřit že tigr byl „jen“ kombinace 0 a 1. Budu chválit otázku víry, kterou přesně tento příběh popisuje. V běžném životě jsem 100% ateista a nemyslím, že existuje něco co můj názor změní! Na konci filmu jsem uvěřil. Uvěřil jsem příběhu který nedává smysl, který není pravda a já to vím. Uvěřil jsem příběhu chlapce, který přežil jen díky Richardovi Parkerovi. A i když se nám ateistům nelíbí ta myšlenka na boha. Musíme dát Piscinovi za pravdu.........

Nespoutaný Django (2012)

POZOR můj komentář obsahuje spoilery!!! Film jsem si užil od začátku až do konce a na rozdíl od některých „kritiků“ mi vůbec nevadilo, že jsem si dal na konci 30 min přestávku od těch hektolitrů krve. Tarantino je magor to je bez debat. Jedinou „vadou“ na kráse je, že těch Cameo momentů je až moc. Podle mě by bohatě stačily dvě: 1.) F. Nero (což kvůli předloze je také bez debat) 2.) Geniální Cameo s Jamesem Remarem, kterej je na začátku zabit Ch. Waltzem aby se reinkarnoval jako jeho budoucí nemesis. Všechny ostatní mě strašně rozptylovaly.