Zorro (1975)

Dle mého názoru je Zorro v podání vynikajícího Alaina Delona nejlepším ztvárněním legendy o Zorrovi, tajemném mstiteli, ochránci utlačovaných trestajícím všechno bezpráví. Atmosféra celého filmu je samozřejmě přísně dobrodružného rázu, ale je velmi spontánně doplněna spoustou vtipných scén a nechybí ani romantika a láska. Prostě příjemná oddychová podívaná.

Dva na lásku (1992)

Velmi originálně pojatý příběh lásky a vzájemného vzplanutí dvou mladých lidí. Film má velmi svižný spád a je protkán spoustou zajímavých zápletek a situací z mezilidských vztahů. Je zde k vidění spousta lidských povah a mentalit.Film má nakonec i šťastný závěr. Mě zaujal a mohu doporučit. Není však podmínkou že můj pocit z filmu bude směrodatným pro jiného diváka. Nutno ještě dodat, že atmosféru filmu naprosto dokonale podtrhuje hudba od skupiny Camouflage.

Volný pád (1993)

Mě film jednoznačně bez výhrad zaujal. Výkon Michaela Douglase je zde naprosto špičkový. Skvělá myšlenka, kam až může dojít člověk totálně zklamaný světem kolem sebe a který přišel o vše. Děj s neuvěřitelným tempem od začátku a ž do konce.