Rogue One: Star Wars Story (2016)

Závěrečná scéna, kdy se Darth Vader pokouší dostat k plánům hvězdě smrti byla fenomenální!!!

Transformers: Zánik (2014)

Tak trapné a stále opakující kecy ve filmu jsem už dlouho neslyšel. Hvězdičku za efekty a film bych doporučoval zkouknout bez zvuku a nebo přetáčet ty trapné dialogy.

Žraločí masakr v Jersey Shore (2012) (TV film) odpad!

Kreautury z céčkových pornofilmů bojují proti běluze udělané na počítači atari 1989 ještě zavirovaným virem zaseklým enterem to vše v rozpočtu filmu 10 severokorejských wonů!!!!!!

Probudím se včera (2012)

Žvýkání orbitky, zapíjeni to energetickým shockem to vše v bílým golfu. Pak jen navštívit Nárožnýho ve stodole a můžem cestovat časem....

Evidence (2012)

Tak jsem to vůbec nepochopil. Začalo to podobně jako kultovní horor Blair Witch, nebo spíš se opičili, ale to bylo tak do první půlky filmu. Druhou půlku filmu začal zřejmě natáčet jiný filmový štáb. Lesnaté prostředí vystřídali během chvíle hangáry a k nahánějícím chlupatým žvejkalům se přidali pankáči s plynovými maskami kvičící jak prasata před porážkou. Konec vyřešili třesoucí rozmazanou kamerou a závěrečnými titulky najednou. Hvězdičky dám dvě, nezachránili to bradavky ani lesbické choutky hlavní blonďaté hrdinky ;)

České století (2013) (seriál)

Hodinové nudné dialogy v jedné místnosti, po 20 minutách usínám, takže na usnutí dobrý.

Gigolové (2011) (seriál) odpad!

Je to zase skutečné, jako každá reality show. Když vidím ty jejich klientky, musím se jen smát-opravdové a pravé Američanky-silikonové umělohmotné panny-nic jiného tam vlastně neexistuje, žádné tlusté kníraté černošky.......ach jo

Gangster Squad – Lovci mafie (2013)

Hodně naivní film, že se ani nechce věřit, že je natočen podle skutečného příběhu. Šest terminátorsko-nesmrtelných statečných, které vybere těhotná vochechule vystřílí celou mafii v čele s namaskovaným Sean Pennem, který tam vypadá jak po třech mrtvicích. Kdyby to bylo natočeno před 20 lety, tak možná by to ještě šlo, ale dnes jen velká bída.

Kobra 11 (1996) (seriál) odpad!

Kdyby dali přímý přenos z vrakoviště aut v čele s tureckým skřetem bylo by to to samé!