Mlha (2007)

Celý film je výborný, ale ten závěr mi opravdu dostal!!!

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Film, který je tak pro diváky od 8 do 15 let.Srovnal bych to tak se stupidním seriálem JAG.Oba snímky totiž spojuje jedno, a to trapná propaganda americké armády.Boje, kdy vojáček zničí 8 metrového robota, tak to fakt nemusím. Hvězdičku dám za vizuální efekty a za to, že jsem si vzpomněl na dětství, kdy patřili tyto skládací roboty k mým oblíbeným hračkám.

Lilja (2002)

Tento film mě dost hluboce zasáhl, jelikož po shlédnutí tohoto filmu si člověk uvědomí, že se má ještě celkem dobře a že mohou být daleko horší místa, kde se člověk může narodit.Tvrdý pohled na postsocialistický Rusko, kde vlastně nic nefunguje tak, jak má, a na absolutní bezmocnost člověka, který se může dostat do problémů.Skvělý výkon hezké mladé herečky potvrzuje kvalitní film. Doporučuji všem tady, kteří jsou stále s něčím nespokojeni!

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007)

Jelikož jsem fanoušek všech filmů, kde běhají Predátoři a Vetřelci, byl jsem zvědav na tento film.Myslel jsem, že po prvním díle se režiséři ponaučí a vyvarují se chyb a natočí solidní film, kde bojují tyto dvě nejznámější monstra.Opak byl ale pravdou....po docela rozjetém začátku, mi pak přišlo, že režiséři chtěli ušetřit, a to hlavně na světle.Od půlky filmu totiž vypli proud nebo zhasli, a až na pár výjimek se děj odehrává ve tmě, kde se míhají stíny a člověk nepozná, zda se jedná o bytost z vesmíru, či hlavního lidského hrdinu.