Star Trek: Discovery - Rudá směrnice (2024) (epizoda)

zapletka by mohla bejt dobra, tohle docela z TNG vysumelo [to jeste Horus tahal kacera] ale pak ta Mamba zase zacne natahovat slzy a neda se to...nastesti je tohle posledni serie

Babylon 5: The Road Home (2023)

skoda, ze jsme se spis nedozvedeli co se stalo po udalostech toho mini serialu Krizova vyprava, ale i tak ja jsem moc rad zavzpominal, puvodni serial jsem mel rad

Star Trek: Picard - Võx (2023) (epizoda)

comander shelby se moc dlouho neohrala, ale cameo pro pametniky neskutecny, za me rozhodne nejlepsi dil ST snad od finale DS9

Star Trek: Picard - Imposters (2023) (epizoda)

perfektni zakonceni pribehu lt. Ro, btw ty jeho vize vypadaj trosku jako nemoc co zpusobovala rasa 8472, tak uvidime co to nakonec bude :]]]

Star Trek: Picard - Farewell (2022) (epizoda)

musim se priznat, ze me u Q ukapla slza, nevim jestli je to tim ze proste znam ten jejich pribeh uz 20 let ale tohle me fakt rozsekalo jako snad nikdy nic predtim. Dal bych tomu 5 ale ten Wesley me nasral, to se ani neda rict slusne, nejenom ze mu nikdo nerek Shut up :D ale tak odbyty cameo tu snad jeste nebylo, to ho jen vytahli odnekad z ulice a rekli mu : tady to precti. Pritom jeho pribeh s Cestovatelem po skonceni TNG je jedna z tech nejvetsich zahad ST vesmiru. Musim souhlasit ze druha serie byla plna logickejch nesmyslu, evidentne setrenim nakladu na CGI > proto to prostredi LA, divnejch postav a podle me i zbytecne natahovany linky u Pikardovy minulosti [ikdyz chapu ze je to serial hlavne o nem tak i pres to, dneska ty serie maj 7-8 dilu a 3 z nich zprznit tema psycho blabolama s Baltarem je proste pres caru] Tesim se jeste na tu jednu posledni serii a snad se to nebude priblizovat Discovery [tady sem cejtil po druhym dilu, ze to k tomu speje... tak snad s tim prestanou]