Největší příběh všech dob (1965)

Najviac z tochto filmu sa mi ľúbí pesnička od skladatela Händela Messiaha - Hallelujah Chorus ,dokonale to k tomuto fimu pasuje .

Úplné bezvětří (1989)

Priemerný film ktorý ma prekvapil svoju atmosvérou a stále sa zvečujúcim napätím pribehu dea .

Vražda prvního stupně (1995)

Veľmi zaujimaví komentár KLEOPATRA , ale zase treba dodat aj to že ten film bol nakrúteni podľa skutočnej udalosti a nie len podľa scenaru ktori si režiser vymyslel (SKOR TO BLBO PRIKRASLIL) . Režisér nič moc , herci ako sú Gary Oldman, Christian Slater alebo Kevin Bacon by mohli dať do toho viac kvalitnejšieho herectva na aký sme zvyknutí , ale na mojom hodnoteny to nič nemení.

Vojna a mír III: Rok 1812 (1967)

Nezmôžem inak komentovať než tak, že tvorcovia tejto tretej veľkolepej a hlavne gigantickej časti si dali záležať na tvorbe a celovému tvorbu čo mi dáva nekonečný obdiv aj zážitok z tohto filmu,skratka(*****).

Vojna a mír I: Andrej Bolkonskij (1965)

Vojna a mier I,II,III,IV je asi ten BEST of the BEST bojovich filmov aky bol vobec nakrutený.Keby sa stretli Lve Nikolajevič Tolstoj a Sergej Bondarčuk navzajom by si blahoželali za vynikajuce výkony ktore spracovali v tomto diele.Lepší bojojvy film sa nenakrútil a ani nenakruti.

Poslední císař (1987)

Tento film sa mi páčil viac ako som čakal.Vždy sa mi páčili filmy nakrútené podľa skutočných udalosťí aj ked trochu prekrútené.Tento film si zaslúží viac ako môjích 5*.