• Rodinný

Božský Evan (2007)

Některé vtipní momenty tam jsou, líbí se mi nápad je to vtipné ale někdy až moc americké hlouposti :/ Každopádně hvězdičku za Lauren, která je skvělá všude ;)

Škola rocku (2003)

Vtipné, s poslouchatelnou hudbou a přechtralými, skvělými dětmi :-) Jack Black mně někdy baví a někdy je to už na mě moc ;) ale tak 4* si to zaslouží..

Nezapomeň na mě (2010)

Neodolatelný Rob a krásná Emilie.. Narozdíl od některých se mi líbil úplně celý film, ani chvilku sem se nenudila.. :) Ráda dám 5* A musím pochválit konec, ten sem teda absolutně nečekala a skoro mě dojal..

Ďábel nosí Pradu (2006)

Konečeně něco s modou !! Meryl úžasná jako vždy a nádherná herečka Anne Heathway, která to táhně hodně vysoko ! Přeju jí to :) Dejte si co chcete u mě jsou to 4* vysoké ;)

Zápisník jedné lásky (2004)

Ten příběh nebyl zase taková hitovka, ale tak dokonale zfilmované a pojaté, se Zápisník jedné lásky jasně zařadil mezi mé nejoblíbenější filmy. Rachel a Ryan byli skvělí stejně tak jako jejich starší dvojnící Gena a James. U konce filmů se vždy maximálně dojatá ! Skvělá hudba, skvělý film jeden z nejlepších romantických filmů téhle doby !!

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Jeden z nejlepších filml vůbec !! Skvělý Tim Robbins a Morgan Freeman ! Ten příběh chytne za srdce i největšího tvrďáka. Jednoduše - dojemný, výborný. skvělý a ohromující příběh neprávem odsouzeného Andyho a vězně Reda.

Dokonalý svět (2010) (seriál)

Dokonalý svět - Už z ukázek jsem se na serál těšila. Dokonalý svět představil něco úplně nového a kvalitního. Ani jsem nedoufala, že po propadácích jako Ulice a Ordinace v růžové zahradě, se něco takového v ČR vůbec povede. Seriál byl něco jako obnova rozkouskovaného filmu Ďábel nosí Pradu s Meryl Streep, ikdyž s trochu jiným dějem. Mírně mne mrzelo, že serál skončil tak brzo. Ačkoliv jak nad tím tak přemýšlím, jsem ráda, mohlo by se totiž stát, že kvantita přebije kvalitu !

Méďa Béďa (2010)

Méďa Béďa - tak na tenhle film jsem do 3D kina šla spíš jako doprovod, ale vůbec toho nelituji. Naposledy jsem se tak, u filmu pro děti, nenasmála už pěkně dlouho ! Naopak od některých mne zaujalo reřisérovo pojetí. Z kreslený pohádky uděláme víceméně hraný trhák pro děti ! A to se povedlo ! Neotřelý nápad (záchrana Jellystonského parku) mě bavila po celou dobu kina. Lze doporučit celé rodině !

Titanic (1997)

Titanic - nádherný, romantický příběh založený na skutečené události. Perfektní režie - James Cameron, výborné scénáře, nádherná hudba od Celine Dion. Co víc si může divák přát ? Vzhtah k tomuto filmu si najde snad každý ! Film ukazuje dokonalé aspekty, jak z hlediska historického tak pro nás holky, romantiku. Příběh o nepotopitelném Titanicu s tragickým koncem si právém zaslouží náš obdiv !