Vlk z Wall Street (2013)

Stýýýv Mééénd. If you know what i mean. Nářez humoru ve tříhodinové bitvě já nebo film. Ačkoliv mě to hrozně bavilo a je to film na pět hvězd, tak si nemůžu pomoct, ale prostě v některých pasážích jsem neměl daleko k usnutí a ty tři hodiny jsou fakt masakr. Dokoukal jsem to celý najednou snad až na počtvrtý! A to není dobrá vizitka filmu. I přes nehoráznou délku je to film patřící mezi to nejlepší co je. Film roku každopádně, Leo Oscar a tím to skončilo. Skutek ale utek..

Železná srdce (2014)

Nemůžu si pomoct, za 5*! Absolutní paráda. Od tý doby co vlezli do tanku jsem v něm byl s nima. Příběh mě vzal natolik, že jsem na konci zatlačoval slzu. 90% On white!

Pelíšky (1999)

Ještě jsem nezažil Vánoce, kterých by Pelíšky nebyli součástí. Neodmyslitelná součást života, vždyť kdo z nás občas nepoužije nějakou tu hlášku? Já teda často, hodně často.

Hole in One (2009) odpad!

Pokud se mě kdokoliv zeptá jaký je nejhorší film co jsem viděl, tak tady je odpověď. Tohle!

The Class of 92 (2013)

Není lepší příběh než pár kamarádů, kterým se splnil sen a bok po boku hráli za největší fotbalový klub světa. Být zároveň kamarády z dětství a k tomu spoluhráči v jakémkoliv klubu je privilegium, které nemá jen tak někdo na světe. Jejich skromnost, pokora a neskutečné výsledky udělali Manchester United něčím mimořádným a jedinečným! GGMU