Californication (2007) (seriál)

Kurvy, chlast a chlebíčky! Kromě poslední série jsem hltal díl po dílu. Pak to prostě přestala být sranda. Nevím jestli je to mnou, každopádně poslední série 2*, zbytek jasný 4*. David Duchovny už není Mulder z akta x, nyní je pro mě Hank Moody, protože tento seriál je jeho ONE MAN SHOW.

Okresní přebor (2010) (seriál)

,,Přece si nepropotím Rooneyho" ! 4*

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Misfits bez Nathana není Misfits ..prostě není.. S ním 4*, bez něj 2* = 3*

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Kdyby udělali jen TŘI série, udělali by mnohem líp. Určitě to šlo vymyslet i jinak, ale za první dvě série 5*, třetí 3*. Čtvrtá neměla v první řadě ani vzniknout.. a když už teda vznikla, tak se dá snad pochválit jen ,, ne tak hrozné ukončení". Při skončení posledního dílu mi hlavou běželi pouze vzpomínky na první a druhou sérii, což vypovídá o všem. Hodnocení tedy 5*, protože prvním dvoum sériím se nadá za mě nic vytknout..

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Seriál skončil a po dlouhých dvanácti sériích je ,,konečně" konec. Musím říct, že netuším a nezajímá mě co se stalo mezi tvůrci TaaHM a Sheenem, ale to co předvedli na konci seriálu bylo víc než ubohé. Nerozumím tomu a zkazilo to opravdu celý díl.. Abych nebyl tolik kritický, tak musím uznat, že i po odchodu Charlieho si Dva a půl chlapa zachovali tvář. Vtipnost trochu opadla, ale Alan důstojně držel seriál zuby nehty nad vodou co to jen šlo. Nezanevřel jsem a dokoukal jsem to do konce. Bylo to dobré rozhodnutí. Každopádně musím zmínit, že za Charliho byl seriál jasně na 4,5* a od jeho odchodu 3,5*. Hodnocení celku (i když to jako celek neberu) je tedy 4*.

Vikingové (2013) (seriál)

Prvních pár dílů bylo pro mě hrozně zvláštních, nevěděl jsem co mám čekat a pak to všechno začalo. Moje nová úchylka. Kam se hrabe GoT, Suits, BBT, HIMYM a další z věcí co koukám / koukal. Příběh, místo, atmosféra, souboje, intriky a hlavně náboženství je to co mě nesmírně baví. Vikingové a je jejich náboženství mě dostali na plné čáře. Výsměch křesťanství (ve velkém) je jen sladkou tečkou v pro mě ZATÍM perfektním seriálu. A abych byl upřímný, to že občas něco nesedí časově nebo podle reálu je mi u prdele. Nejsem učitel dějepisu, ámen. 3x jsem viděl obě série. První série zlehounka 90%, druhá 100% ... No musím uznat, že třetí série nastartovala ve velkém a s dalším dílem se seriál zlepšuje. Po s03e08 mě můj názor, že Vikings jsou lepší než GoT, ještě víc utvrdil. Vikingové jsou můj nejoblíbenější seriál a po 8mi dílech už teď 100%za třetí sérii! Poslední díl 3. série je u konce a teď opět začíná to dlouhé čekání. Poslední epizodou jen History Chanel podtrhl své pro mě mistrovské dílo. Ragnar to opět vymyslel a uvidíme jak se to dál vyvine. 100% za třetí sérii a to BEZDEBAT.

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Tak už to je za námi, poslední film z trilogie Hobbit. Každopádně můžu s naprostou určitostí říct, že poslední díl byl o x lepší než dva předchozí. Jak už mnozí podotkli, je těžké překonávat LOTR, až mi to přijde nemožné. Přemýšlel jsem dlouho jaké dát hodnocení.. 3* mi nakonec přijdou jako jediná možná volba. Každopádně kdybych hodnotil Hobbita jako takového (čti všechny tři díly), tak 4*. Jako celek a jako příběh mě Hobbit nadchnul nesmírně, ale díl po dílu to není takové růžové. Hned po dokoukáni posledního Hobbita nadešel čas na trilogii LOTR a její rozšířenou edici. Viděl jsem LOTR několikrát (všechny díly samosebou) a nikdy jsem si ho neužil tak jako naposledy. Věci kterým jsem nedával dříve smysl najednou objasnili několik problémů. X monologů z Hobbita mi osvětlilo co to vlastně znamená v LOTR. Krásné napojení z trilogie na trilogii. Opravdu geniální konec..

Interview (2014)

Popravdě nerozumím některým komentářům. Rogen má jasně danej humor, kterýho se drží a bylo tedy předem jasné co náš čeká! Nebudeme si nalhávat nic o scénáři, není to bůh ví jak geniální, ale to jsme všichni museli čekat už předem. Já jsem se smál od začátku až tak do třičtvrtě filmu. Konec byl na můj vkus (jsem docela Rogenovo a Francovo fanda) opravdu přehnanej, ale nic co by se nedalo zkousnout. Nakonec se ale klukům z KLDR nedivím, pokud tam ten režim funguje jak funguje, že se jim to nelíbí. Je to asi masakr pro jejich stát tohle vidět ( kdyby to teda mohli vidět což nemůžou) !!

Hra o trůny (2011) (seriál)

Trvalo mi pár dílů, než jsem přišel této záležitosti na kloub, ale přibližně po třetím, čtvrtém dílu jsem se dostával do varu a začalo mě to konečně bavit. Druhou série jsem shlédl za týden ale třetí už tak rychle nešla. Postupem času mi ale přijde, že to původní nadšení upadlo a neskutečné čekání na další díl mě pomalu odrazovalo.. měl jsem dokonce slabou chvilku a seriál odpískat. Když ale začala čtvrtá série, začalo znovu šílenství. Odpočítávání minut než konečně uvidím další díl, délka seriálu přestala hrát roli a nakonec čím byl díl delší, tím líp. Opadlo to jsem měl ve třetí sérii a čtvrtá nasadila opět tempo na které jsem byl zvyklý z první série. Celkově projekt 5*, jednotlivě: 1.série - 5*, 2. série - 4*, 3.série 4*, 4. série 5* No a navazuje PÁTÁ, NEJHORŠÍ SÉRIE. Tam mě po klidném rozjezdu dostal až osmý díl, který byl monstrózní. Příběh se nám posouvá a kromě překvápka se Sněhem mě nic nepřekvapuje. Jen oblíbených hrdinů ubývá a ubývá.. 5. SÉRIE - 3* :((( Těším se za rok na dalšé

Želvy Ninja (2014)

Měl jsem absolutně jinou představu jak s dějem, tak s postavami. Nedobré, prostě nedobré a nemůžu si pomoct, ale jsem rád, že jsem kino na poslední odvolal. Nedalo mi to a film jsem nakonec zkouknul a můžu říct, že to byla chyba. Nebavilo mě to a ani má oblíbenkyně (ne jako herečka) Megan to nezáchránila.. 2*