• Thriller

Mary (2019)

Jedna prekliata loď a niekoľko rodín, čo záhadne zmizlo. Videl som už lepšie horory. 1 z 5

Příliš blízko slunci (2022) odpad!

Nejaké frantícka kokotina o nejakom bláznovi, Regulárne sa to nedalo dopozerať bez ujmy. ODPAD!

Adolf Eichmann: Ďáblova zpověď (2022)

Dolfi potreboval pozornosť a robilo mu to dobre, že aj v ďalekej argentíne sa o neho niekto zaujímal. A to bol aj kameň úrazu. Už pri filme som to písal, že mohol držať hubu a viesť z úzadia celý štát, tak jeho duch poletuje niekde nad morom. Celý súd bol pekná fraška a dosť sa to podobá na monster procesy u nás. 4 z 5

Tornádo - rok poté (2022) (TV film)

Média nám neukázali celkový rozsah škôd a hlavne tie autentické zábery. Príbehy tých ľudí sú už len na dokreslenie situácie. 5 z 5

Kosmonaut z Čech (2024) odpad!

Len ďalšia sendlerovská chujovina. Fajčím málo trávi na pochopenie takejto pičoviny. ODPAD!

Peníze těch tupců (2023)

Buď tam mali byť titulky alebo to malo byť celé dabované. Tento mačkopes sa mi nepáčil. Inak super príbeh, super obsadenie a pre ľudí, čo vedia o čom to bolo aj veľmi poučné a prínosné. Pre negramotov nuda, ktorej nerozumejú. 3 z 5

Šťastně až na věky (2022) odpad!

My si nezaslúžime prežiť, keď medzi nami behajú takéto zrúdičky. Od začiatku do konca som na tie príbehy kukal s otvorenou hubou a nechápal som, jak je toto možné. Skvelá zostava vysoko nesympatických ľudí, pri ktorých ma ich vzťahové kotrmelce ani neprekvapujú, oni nemajú na výber. Polyamorná trojka je niečo skutočne otrasné, prestarnutá milenka detto, hen ten pobožný pár, no to ma pojeb a ezo píča tiež nieje úplne v pohode. Jáááj, a ešte kurva, čo plodí deti ale nevie obsedieť s manželom, lebo má pičulu nezbedu. Seriózne, toto je už za hranicou pochopenia. ODPAD!