• Thriller

Maigret a záhada mrtvé dívky (2022)

Tu je to skôr o identifikácií obeti a o náhode pri odhalení vraha. Beanové príbehy ma bavili viac. 2 z 5

Riško a Fučo: Na konci cesty (2020)

Chalani z Míru si sfilmovali divadelnú hru, asi. Pre bežného diváka asi nepozerateľné, pre niekoho, kto už ich trochu pozná, asi hej, ale je to bolesť. A ani vtipné to veľmi neni. 1 z 5

Lhář na plný úvazek (2022)

Dobré, len nedotiahnuté. Námet a spracovanie, z ktorého sa dalo vytrieskať viac. Stále som čakal nejakú porábku, niečo šokantné, čo by vybočilo z tej šablónky. Po dlhej dobe ale príjemná frantícka komédia so zmyslom, pri ktorej som si nešklbal kotlety. 3 z 5

Podzimní sny (2015) (TV film) odpad!

Skvelý film do podmazu. Aj bez zvuku som presne vedel, čo sa tam deje. ODPAD!

Busterův svět (2021) odpad!

Malý ryšavec, maximálne otravný a preafektovaný. Vážne nie. ODPAD!

Světlonoc (2022)

Šak ako, v kine som to nedal a dobre som spravil. Film ma niekoľko rovín, čo je v konečnom dôsledku na škodu. V momente, ako náhle treba niečo umelecky odprezentovať, jebneme tam drogy a holé cecky. Mohol to byť parádny krimi horor z nehostinného prostredia stredoslovenskej dediny, skvelé postavy, skvelo zahraté. Dorotka si tam však musela jebnúť svoju psycho suvku a ešte aj na konci popreskakovať rozprávanie. Potenciál to malo, cecky tam boli, zaujať ma to zaujalo čiastočne. Dám ako dám, ale nie som s tým uzmierený. Rozhodne to ale lepšie, ako iné naše počiny. Slabulinké 3 z 5

Vesmírná propast (2022)

Votrelca do análneho otvoru na sucho pokúroval Intestellar a pri tom mu predčítal ruskú byľ z amerikánskej knihy. Veľmi veľa krát som sa pristihol pri tom, ako som nechápal a v závere som už ani pochopiť nechcel. Strášne veľka píčovina. 1 z 5

13 hříchů (2014)

Na moje veľké prekvapenie, toto bolo veľmi, ale fakt veľmi fajn. Prekvapenia, nechutnosti, minutáž, obsadenie. Ja som sa bavil, ale aj ma to znepokojilo. 3 z 5