• Thriller

The Debt Collector (2018)

Strašne dobrá chémia bola medzi nimi, z čoho pramenili aj podpichovačky a rôzne vtípky. A príbeh sa tiež dal. Bol síce povrchný, ale v druhej polke chcel priniesť posolstvo. Jesse je dobrý, v tom čo robí. 3 z 5

Home Invasion (2016)

Príjemný tv thriler, ničím zvláštny, akurát som mal celý čas pocit, že som to už videl. Buď som videl niečo veľmi podobné, alebo je to ľahko predvídateľné. 2 z 5

Vzpoura ve vesmíru (2018)

Neuveritelné, čo dokážu vymyslieť a ešte neuveritelnejšie je to, že to niekto aj natočí. Adkins ale aj hral, aj nohu podvíhal, aj mal obstojných súperov na žáner a rozpočet. 1 z 5

Vánoční příběh (2022)

Vlasy dupkom sa mi postavili, keď na začiatku sa rozohralo niekoľko príbehov a už som šípil, že sa budú prepletať a bude ich treba sledovať a tým pádom aj pozorne sledovať celý film. Ono, nebolo to až také utrpenie, hlavne vďaka dobrému hereckému obsadeniu, aj keď zasadiť príbeh do vianočného obdobia je čistý kalkul. Mám niekoľko výhrad, ale kotlety som si šklbať nemusel. Druhy krát si však nepozriem. 2 z 5

Nástroj zkázy (2017) (TV film) odpad!

Ja sa vždy len pýtam, prečo? ODPAD!

Section 8 (2022)

Neuveritelné, že ešte v dnešnej dobe sa dokážu natočiť takéto Cčkové sračky, jak po stránke obsadenosti, výpravy, tak aj po stránke príbehu. V osemdesiatkách na vhs takéto filmy boli in. Ale keby to do piči aspoň malo nejakú logiku, ale nemá. Adkins síce dvihol nohu, ale tak no, držali ho na uzde. Jedna upotená, obligátna za kozičky. 1 z 5

Dead Reckoning (2020) odpad!

Zapol som to len kvôli Adkinsovi. Chyba, strašná chyba. Ja viem, že účty musí platiť aj on, ale prečo ide do takýchto hovien? ODPAD!

Víc než zákon (2014) odpad!

Nízkorozpočtová vesmírna hovadina. ODPAD!

Julia und der Offizier (2014) (TV film)

Klasický príbeh okorenený dobou a zaujímavou dedinou. 2 z 5