Dexter (2006) (seriál)

První 2 serie 110%, zbytek pouze vynikající:) Michael C. Hall je démon, jeho temný hlas krásně pasuje na roli vraha. Můžu jen nevěřícně kroutit hlavou, jak si naši poradili z dabingem. Hlas Justina Biebera opravdu atmosféru nevykouzlý.

Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)

Můj zřejmě nejoblíbenější seriál. Hlavní příběh a velké množství vedlejších zápletek jsou tak chytlavé, že jsem nebyl schopen odtrhnout oči. Dychtivě jsem si pouštěl další a další díl. Kdybych mohl vymazat vzpomínky na tento seriál, udělal bych to a dával si tuto dokonalost znovu a znovu. 100%

Happy Town (2010) (seriál)

Díky nadšení, jenž ve mě vyvolalo Městečko Twin Peaks, jsem začal shánět cokoliv podobného. Happy Town není pecka typu Twin Peaks, ale i přes to jsem shlédl všech 8 dílů najednou. Závěr mohl být ovšem lepší.

Ve jménu vlasti (2011) (seriál)

Pohádka o hodných američanech, osvobozujících svět a zlých muslimech, rodících se s nenávistí vůči svobodě a opásáni výbušninou. Tak vypadá většina počinů tohoto typu. Homeland nejde s americkým patriotismem až tak do hloubky, ale nechutně to tu tím zavání. V době, kdy je jasné, že USA drancuje země kůli ropě, je takový scénář k smíchu. Navíc hlavní hrdinka je nejspíš genius. Někdy jsem až kroutil hlavou, jak ji bleskově docházely souvislosti. Celé CIA by přišlo o práci, kdyby taková "superžena" opravdu existovala. Jistá posila Avengers teamu. Ale abych jen nekritizoval, Homeland jako thriller funguje skvěle a jsem si jist, že lidé co hltají bláboly našich věřejnoprávních televizí budou tento počin milovat. Závěrem jedna hvězda dole za vymývání mozků a druhá za hlavní hrdinku.

Prostřeno! (2010) (pořad)

Většinou nesnáším vše, co vyplodí Prima, ale první díly prostřeno byly právě na primácké poměry příjemně koukatelné(v hlavě mi utkvěl hlavně speciální díl z Austrálie s neobyčejně vtipnou paní). Bohužel jak pořad plynul, soutěžící začali taktizovat a pořad klesl hodně na kvalitě. Bohužel, ale i přes to v rámci "kvalit" TV PRIMA slušný počin.

VyVolení (2005) (pořad) odpad!

Neznám horší způsob jak zabít večer. A pamatuji si kdo tento shit sledoval. Ubohost, pokles veškerého vkusu, humus, zvratek. Nejlepší bylo, jak moje demetní sousedka co ani nedodělala základku brečera, když si nějaký panák ostříhal natruc vlasy! LOL

Balírna (2004) (pořad) odpad!

Vydržel jsem jen polovinu jednoho dílu..

Haló, haló! (1982) (seriál)

Jsem fanoušek anglického humoru, ale Haló, haló! mě moc nenadchnul. 60%