Gran Torino (2008)

Tímto snímkem se Eastwood zařadil do TOP 10 - REŽISÉR:) Gran Torino hravě překonává i skvělé Million Dollar Baby. Jedním slovem nádhera.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Právem tento film trůní na prvním místě žebříčku čsfd. Naprostá emocionální extáze. Po shlédnutí filmu jsem asi hodinu seděl s otevřenou pusou dojat tímto nádherným dílem.

Kmotr III (1990)

Výborné zakončení nejlepší gangsterské ságy historie. Třetí díl není tak dokonalý jako první dva díly, ale pořád je to skvělá podívaná. 90%

Kmotr II (1974)

Vynikající pokračování skvělé jedničky.

Kmotr (1972)

Protože jsem četl knihu, přistupoval jsem k filmové verzi značně skepticky. Mé obavy však byly zbytečné. Jedná se totiž o nejlepší "gangsterku" všech dob. Coppola zfilmoval knihu tak mistrovsky, že i těch 175 min je málo. 100%

Sedm (1995)

Nejlepší Fincherův film. A možná i nejlepší thriller historie! Ta atmosféra, herecké obsazení a scénář je prostě dokonalost. 100%

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Koukat na nějakého ocasa co skoro hodinu nadává? Ne díky.

Anděl Páně (2005)

Jsem rád, že kromě hrozných a toporných herců jako jsou Geislerová, Budař atd., máme i dobré herce jako je Trojan, Liška... Anděl Páně je příjemné překvapení a táhne ho právě hlavně Trojan.

Román pro ženy (2004)

Jedna hvězda a není to tím, že nejsem žena. Takový humbuk okolo tohoto filmu a výsledek je žalostný. Český film jde do kelu:(