Pinocchio (2022)

Možno by si to zaslúžilo aj 2 hviezdy, ale scéna kde taliansky hovoriaca černoška vedie na lane rad bielych detí mi asi poškodila krehkú detskú psychiku a moje hodnotenie o jednu hviezdičku kleslo :)))

Všechno, všude, najednou (2022)

Tak toto je pravý a nefalšovaný iluminátsky manifest! Kto vie, smeje sa, kto nie, diví sa. O tom filme by sa dala napísať kniha o tisíc stranách a bolo by málo ... Matrix zobúdza, Počiatok mätie, toto je komédia pre bytosti, ktoré vidia, alebo vedia. Ľudia analyzovali Lost - musím sa smiať :))), toto je dielo, ktoré si musíte rozobrať po frameoch - každá scéna odhaľuje nejaké "tajomstvo", vrátane následného udeľovania ocenení, ktoré to potvrdzujú :)) V tom filme je jednoducho všetko, všade, naraz :) Som z toho nadšený a bolia ma líca od neustáleho debilného úsmevu aj pol hodinu po dopozeraní. Druhý najlepší dokumentárny film po Absurdistáne :)))

Střílení na Slona (2009)

Dokument točený 21 dní priamo v pasme Gazy, zameraný prevažne na neľahkú úlohu zdravotníkov vykonávajúcich svoju prácu na tomto území. Smutné, beznádejné, strašné ...

Jezero smrti (2008)

Až pri tomto filme som si uvedomil, ako strašne nenávidím tento subžáner hororu.

Let číslo 93 (2006) odpad!

Dráma?, Thriller? - tak to sa teda musím smiať. 98% filmu som sa nudil tak, že som skoro okusal sedadlo na ktorom som sedel. A nakoniec akože Historický?, tak to je potrebné si pozrieť napríklad Loose Change 2nd Edition (2006) alebo aspoň 911 in Plane Site (2004) a potom si utvoriť názor na koľko je tento film Historický.

Nezvratný osud 3 (2006)

Obyčajná vykrádačka prvého dielu s rozdielom absolútne nezaujímavých smrtí. Pán James Wong si proste natočil nevydarený remake, pozmenil začiatok a nazval si to Final Destination 3.

Constantine (2005)

Tá záverečná scéna s cigaretami zničila celý dojem z celkom slušného filmu. Teda mne možno zničila celý život :)