127 hodin (2010)

Nechápu za co má tento film tak vysoké hodnocení. Pro mě absolutní zklamání a NUDA. Modlila jsem se, ať už si tu ruku konečně uřízne.

Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)

Co dělat když někoho nade vše milujete, ale nedokážete s ním žít? Všechno vymazat a začít znova? Silný film o osudové lásce. Jeden z nejlepších a nejuvěřitelnějších, jaké jsem kdy viděla.

Hudbu složil, slova napsal (2007)

Je to mnohem spíš tříhvězdičkový film. Já mám ale slabost pro Hugh Granta a jeho pohyby pánví. Úvod byl bezkonkurenční a proběhlo i několik velmi vtipných hlášek. Nic moc jsem od toho nečekala a nakonec jsem se docela příjemně pobavila.

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Velmi originální film, spousta nápadů, akce. Pro mě má ale film dva základní nedostatky. Za prvé - je toho všeho na jeden film trochu moc. A za druhé - Michael Cera byl ideální ťunťa v Juno, v tomhle snímku to ale chtělo někoho výraznějšího. Jeho roztomilé šmudlínkovství je tu spíš na škodu.

Určitě, možná (2008)

První hvězdička je za světýlka na posteli malé Mayi, druhá za Come as you are. Velké zklamání. Roztahaný, ničím zajímavý příběh, předvídatelný konec. A ještě něco: kdyby měl Ryan Reynolds dceru s Elizabeth Banks, nevypadala by jako Abigail Breslin. Definitely.