• Hudební

Kůže na buben (1968) (TV film)

Dokument o práci preparátorů.

Virtus ut sol micat (1968) (TV film)

Dokument o Kryštofovi Harantovi z Polžic a Bezdružic.

Narušitel (2019) odpad!

Dal jsem odpad. Což bych nedal, nevidět tři roky starý snímek Pomsta. Tomu jsem dal jednu hvězdu za snahu. Jenže za ty tři roky nenastal, bohužel, u pana Baldy žádný vývoj k lepšímu. A za to hvězda dolů. No a 1-1=0.

Čas Alfonza Bednára (1979) (TV film)

Nenechte se zmást zde uvedeným obsahem, s Plávkou to nemá nic společného. Je to hodně zajímavě pojatý dokument s a o Alfonzu Bednárovi, mj. autorovi scénáře ke snímku Slnko v sieti.

Srdce a míč (1996) (TV film)

Medailon fotbalového hráče a trenéra Tomáše Pospíchala.

Tenkrát v Melbourne (2001)

Dokument s olympioniky - pamětníky o Olympijských hrách 1956 v Melbourne.

Co dokáže počítač (1985) (pořad)

Sledovat v roce 2018 pořad o tom, co dokázal počítač v roce 1985 je docela zábavné.

Paříž (1970)

Poměrně nudný dokument o Paříži. Nudný pravděpodobně proto, že jde o film školní, resp. pro školy. Přesto je zajímavé vidět Paříž v době před skoro 50. lety.

Motorizovaná dovolená (1968)

Reportáž z mototuristického zájezdu do tehdejší NSR a zemí Beneluxu. Je docela zajímavé, jaké stany byly na konci 60. let v nabídce, součástí dokumentu je i docela zajímá návštěva továrny na Mercedesy ve Stuttgartu. Jako perlička nechybí novinka na poli zábavy - minigolf. Docela vtipná je podkladová hudba k části o Madurodamu, tedy parku miniatur v Haagu - Ježkův David a Goliáš. Prostě docela příjemné retro.