• Hudební

Hana Mandlíková (1982) (TV film)

Dokument o tenistce Haně Mandlíkové, natočený dva roky po jejím prvním grandslamovém titulu (Australian Open) a rok po druhém (French Open). Za sebou měla také prohraná finále US Open a jedno finále Wimbledonu (ve všech ji porazila Chris Evert).

La Manche - můj osud (1971) (TV film)

Dokument o Františkovi Venclovském, prvním Čechovi, který přeplaval kanál La Manche.

Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (koncert)

Přespříliš rozpačitý záznam. Příšerně nasvícené pódium, kdy se účinkující ztráceli v červenomodré mlze, reflektory přebíjely projekci, přeplácané. Chyběl tomu drajv, emoce - s výjimkou úplného závěru - nefungovaly. Prostě jen pár odzpívaných písniček. A proč se tam několikrát mihnul Nohavica a nakonec byl i na děkovačce, aniž by ovšem vystoupil, to jsem nepochopil. Šel prostě jen náhodou kolem, či bylo jeho vystoupení vystřiženo? Kdo tam nebyl, netuší, jak dlouhý ve skutečnosti celý koncert byl a kolik z toho nakonec šlo v tv záznamu. Třeba byl ten koncert ve skutečnosti skvělý. V televizi tak ale rozhodně nepůsobil. Mizerný střih? Zajímal by mě názor někoho, kdo na tom koncertu byl.

Start před půlnocí (1974) (TV film)

Dokument o přeplavání kanálu La Manche Jánem Novákem, který ho jako první překonal ve směru z Anglie do Francie. Bohužel poznamenáno politickou agitkou.

Od Divína k Nepelovi (1973) (TV film)

Dokument o čs. krasobruslení v 50. až 70 letech minulého století.

Mužstvo snů (1983) (TV film)

Ke 30. letům Československé televize vznikl mj. i tento dokument, sestavující ideální čs. reprezentační fotbalovou sestavu.

Hráč (1978) (TV film)

Dokument o Ivanu Hlinkovi.