Hologram pro krále (2016)

Tendenční a velice nepovedená selanka na téma sbližování kultur. Když jsem před shlédnutím filmu viděl hodnocení, tak jsem nevěřil, že to bude tak špatné, ale teď vidím, že film je ještě dost nadhodnocený. Jsem velice zklamán.

Paterson (2016)

Tak nevím, jestli Jarmusch natočil svůj nejlepší film, nebo jsem spíš konečně přišel Jarmuschovi na chuť, ale tenhle film o všem a o ničem mě fakt dostal. Pro mě osobně v něm nechybělo nic ... a nic nebylo navíc ...

God's Not Dead (2014)

Bylo to až úsměvně naivní, ale hezky se na to koukalo. Téma bylo celkem neotřelé a už jsem dal *** větším blbostem.

Krásno (2014)

Veliké překvapení! Po všech stránkách skvěle zvládnuté filmové řemeslo, příběh, herci, kamera, hudba ... působilo to na mě jako mix bratří Coenů říznutých skandinávským komediálním dramatem a to vše v českém hávu. Jsem přesvědčený, že zdejší tepatéři všeho českého by tenhle film tapetovali pěti hvězdičkami, kdyby byl pod filmem podepsaný kterýkoliv skandinávský režisér. Souhlasím, že český film v posledních letech za moc nestojí, ale tohle byla hodně světlá výjimka a snad i blýskání na lepší časy.

Pojedeme k moři (2014)

Celkem originální forma a celkem nezáživný obsah.

Proti přírodě (2014)

Tak tenhle film mi zahrál na tu správnou strunu. Pro toho, kdo se dokáže vcítit do hlavního hrdiny, je film výtečným zážitkem, pro ostatní filmem zbytečným a oničemným.

Nevědomí (2013)

Tak tohle byla řádná sci-fi selanka ...