Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Krimi

Recenze (3 323)

plakát

Roxette Live, Travelling the World (2012) (koncert)

Vizuál je teda trochu divočina, ale jinak jako záznam z koncertů je to přímo báječné pro někoho jako já, kdo na tom vyrůstal.

plakát

Skryté skvosty (2022) (seriál)

Pěkné pěkné, ale on je ten Jaryn tak strašně nudnej...

plakát

Průšvihy první republiky (2018) (seriál)

Jako je to dobré, ale víckrát to asi vidět netřeba a i ten Myšička je strašlivě nudný patron.

plakát

Japonsko z výšky (2016) (TV film)

Pěkné pěkné, ale po všech těch nových dokumentech něco z výšky mi to nepřišlo už tak moc zajímavé. Ty obydlené aglomerace jsou takové moc technické, moderní a celkem nudné. Třeba i proto, že jsem teď nedávno koukal na Asie z výšky (2017), kde byla Malajsie, Singapur a Indonésie a to mi přišlo mnohem barevnější a půvabnější. A taky Rusko z výšky (2018) a poslední díl Kamčatka a Dálný východ, to byl úplně jiný level. Ale jinak samozřejmě solidní, tyhle dokumenty z výšky sleduju.

plakát

Příběhy slavných - To byl Jiří Sovák (2000) (epizoda)

Je to jen jeden z dílů série, je v něm několik záběrů na Sovču, jak o něm říkala jeho žena, na samém sklonku života, ale je to prostě o mém velkém oblíbenci.

Armáda jednoho (2016)

Dá se na to koukat a dá se to i dokoukat do konce, když u toho děláš ještě něco dalšího, třeba luxuješ a tak. To je asi první film, že kde NC šedivý a zarostlý.

plakát

Historie Mosadu (2019) (seriál)

Čím se živíš? Dělám pro úřad premiéra... a každý ví, že děláš pro Mossad. V Izraeli je to stále velmi prestižní zaměstnavatel, v podstatě něco jako elitní klub.

plakát

Slavná alba: Simply Red - Stars (2005) (TV film)

Jako dobrý, ale soul do mě do rockera? Je fakt, že ty songy byly takové vodrhovačky a prostě na tom začátku devadesátek, kdy byl hlad po všem, tak to ta rádia hrála a člověk si to pamatuje.

plakát

Šéfe, jdeme na to! (1984) (TV film)

Šéfové už potřetí. Pepan vymyslí kšeft s kradením přenosných televizorů a taky se tu opět objeví Augusta coby kapsář, tentokrát jako soukromý detektiv. Rozjede se akce, hledá se Barbara. A mezi tím překupník s nábytkem a starožitnostmi, u kterého Pepan najde svůj nábytek ze svého bytu, tak nějak o ten nábytek přijde, protože za Pepanem přijedou bratři jeho nastávající a těm nejde říct ne. A protože Barbara už provozuje svůj hampejz, tak nakonec bude pěkná přes držku.

Ovládací panel
4 body