Místo zločinu Ostrava - Kilometr pod zemí (2020) (epizoda)

Druhý díl a hned šichta na šachtě a taky hornická ubytovna. Ten krade měděné kabely, protože se chce mít líp, ten taky, vedoucí ostrahy taky, vrátný to pouští ven, prostě to jede. No jo ale mrtvý šefik sběrny a pak jeden havíř přímo v dole, to není jen tak. Takže farame kilometr pod zem. Pavla Beretová tam začíná dostávat slušnou čočku.

Místo zločinu Ostrava - Krásné světlo (2020) (epizoda)

První díl na rozjezd taková seznamovačka, vlastně nic jsem nečekal. Dávali to na ČT1 začátkem 2020 ještě před kovídkem. Musím říct, že paměťová stopa veškerá žádná. Že jsem to už viděl, jsem si vzpomněl, až jsem viděl Slezáčka hrajícího Poláka. 5/10

Mistři medicíny - Marek Svoboda (2023) (epizoda)

Zřejmě první lékař v tomto seriálu, co nepůsobí v Práglu, ale v Brně. Masarykův onkologický ústav na Žluťáku, top pracoviště, kde je nyní ředitel.

Po jedné stopě - Samopal za krávu? (2023) (epizoda)

Místo spaní v malé vesnici se spí v policejní stanici. Ale jen proto, že je to tam bezpečnější. A k tomu přejezd přes hory, které mají 4tis. m n.m. A přejezd z Nigerie do Kamerunu.

Příběhy starých hospod - Ostravsko (2023) (epizoda)

Třetí díl stejně jako druhý dobrý, akorát mi přišlo, že tu těch hospod ukázali nějak málo, že to nějak rychle skončilo.

MOST! - Epizoda 2 (2019) (epizoda)

Dáša (původně Pavel) rozjíždí automyčku, do které jako první přijíždí Eda, majitel/provozovatel Severky... a jeho hláška: otče, to nebylo jenom takové ťuknutí v buřtiku, to byl mahagon...

MOST! - Epizoda 3 (2019) (epizoda)

Luďanova krátká epizoda vymahače výpalného.

Modrá krev - Bořek-Dohalští z Dohalic (2023) (epizoda)

Slušně, mravně a svému stavu přiměřeně. Rod, který byl povýšen do stavu hraběcího v roce 1771. Dnešní potomci, jak jsem to pochopil, se starají už "jen" o 2 domy na nám. v Jindřichově Hradci.