Kmotr (1972)

Už při úvodní řeči Vita Corleona jsem věděl, že tomuhle filmu dám *****. A tak se taky stalo, film si udržel atmosféru po celý film. A výkony hercu...ty se ani komentovat nemusí. /*Celý život jsem se snažil nebýt lehkomyslný. Ženy a děti si to můžou dovolit, ale muži ne*/

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Vzpomínám si, že jsme s kámaradem rozebíraly tenhle film, nikdy nám to netrvalo tak dlouho, mluvili jsme opravdu dlouho, protože tenhle film má tolik skvělých scén, že vybírat nejlepší je opravdu těžké. Má takové emoce jako žádný jíny film. Opravdu film který se nevidí často a u které ho mě opravdu mrzí, že už jsem ho viděl, protože se na něj nemůžu podívat poprvé znovu.

Pařba ve Vegas (2009)

Nářez...pro mě rozhodně lepší než Avatar a ostatní filmy roku.V jakém jiném filmu by vám zpíval sám Mike Tyson no ???

Až tak moc tě nežere (2009)

Pár dnů po zhlédnutí jsem zapomněl o čem ten film vůbec byl.Co víc dodat?

Dokonalý trik (2006)

Už od mala jsem měl rád kouzla asi jako každé druhů dítě. Ale takový trik jaký jsem mohl vidět v tomhle filmu jsem nikdy neviděl. /*Obětování se...to je cena za dobrý trik!*/ Spletitý příběh,který je podáván lehkostí, Navíc herecká extraliga jako zde se jen tak nevidí Jackman,Bale i Caine patří k mím oblíbencům a Scarlett Johansson...No radši nic neříkám. Charaktery jsou opravdu skvělé, ani nevím co tomuhle filmu vytknout. /*Člověk zajde dál než jeho fantazie.*/

Skrytá identita (2006)

Pro mě rozhodně jeden z nejlepších filmů. Viděl jsem ho hodněkrát. Má všehcno co si mýslím, že ma dobrý film mít, skvělý scénář, super hlášky, herecké výkony a Di Capria, který mláté lidi. Po zhlednutí filmu jsem nevěřil, že měl film dvě a půl hodiny. /*Nechci být produktem svého prostředí, chci aby mé prostředí bylo produktem mím.*/ Ještě dodám, že jsem neviděl Volavku, takže pro mě originální. Takže za mě jasných 5* a místo v mé TOPce.