Willow - Bitva u obětního beránka (2022) (epizoda)

Báby v lese jsem nepochopil. Proč se jmenuje díl bitva, jsem nepochopil. Zatím tomu chybí dinamika a lepší dramaturgie a střih. Začíná souboj, napětí se stupňuje, čeká se na první výpad a najednou střih na jinou scénu. A i ten rejting pro děti by nemusel zas tolik být. Neříkám krev a usekany končetiny, ale trošku víc syrové. No obávám se, že se to do finále moc nezlepší

V pasti - V temné pasti (2021) (série)

Kriminalita nejsem, ale nedovedu si představit, že by v reálu kriminalisté dělali takové chyby. A to myslím i na Islandu

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství (2022)

Co to ta J.K. Rowling pustila do světa? S Harry Potter cilila na děti a teď na koho? Pro děti to vůbec není. Můj syn odešel znechucen po půl hodine a manželka po hodine. Nic proti menšinám nemám, ale tohle bylo moc. Mě by stačil náznak. Jinak to nebylo tak zly i když asi by to chtělo lepšího dramaturga. A firmu na vizuální triky taky.

Mistrovská úroveň (2020)

Další variace na časovou smyčku. Tentokrát v akčním módu se svižným dějem, který chce pobavit a to se mu daří. Bude dvojka? Bral bych to...

Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)

Mám hrozně rád ty komedie, kde se loser odváží a udělá něco blaznivého. Tady jsem dostal pár takových situací, o kterých jsem bohužel věděl už před filmem. Dostal jsem začátek, na který mě vnadil trailer! Super a teď co dál? Dál už se skoro nedělo nic. Čtyři hrdinové mají svoje dějové linky, které zůstanou nedotažené. Hlavní děj neexistuje. Říkám si, že kdyby to byl seriál, tak by to mohlo dopadnout lépe. Smutné je, že se tento film řadí mezi to lepší, co u nás může být k vidění. Zas a znova je potřeba vyzdvihnout herce, bez nich by to bylo totálně o ničem. Škoda je, že když už v našich krajích, co se týká herců, kvalitu máme, tak nedostanou (nebo málokdy) kvalitní materiál.

Hra na oliheň (2021) (seriál)

Totální pecka! Tuhle hru hrát nikdy nechceš!!

Příležitostní detektivové z Baker Street (2021) (seriál) odpad!

Ať si ti Angláni strčí do prdele ten boj proti rasizmu a rasový vyváženosti!!!! Nejsem rasista! Nemám problém, když jsou všude mix černochů, japonců, číňanů, homosexuálů, a trošku i bělochů! Neměl bych problém, kdyby se děj odehrával v současnosti, ale je v minulosti!! A i když je to pro děti, tak jak je tam vykreslená společnost je z historického hlediska k zblití!!!! Chudák Artur Conan Doyl!!!! Afrobritský Watson, oh my god!!!! Ale všechno tohle bych byl ochotný tolerovat, kdyby to alespoň bylo dobrý. A ono to prostě a jednoduše dobrý není. Děj a zvraty na úrovni prvního stupně základní školy. Logika postav a záporáků nulová. Hudba nevhodně vybíraná. Jo a mystery je to jen proto, aby tvůrci nemuseli vysvětlovat, proč se co děje. Prostě se to stane. V normálním světě by (když pominu, že černoši a číňani by tam ani nebyli) hlavní postavy byli mrtví! Čeho se dočkáme příště? Remake 12 let v řetězech v hlavní roli s Tomem Hiddlestonem????

Jako v bavlnce (2020)

Po celkem zajímavým začátku se s toho stala blbost

Můžeme být hrdinové (2020)

Dávám tři hvězdy jen proto, že je to pro děti! Ale i tak se dají uklohnit lepší filmy