Poslední vymítání ďábla (2010)

Mnoho uživatelů na tomto skvělim serveru hodnotí filmy, na který se má hlavně chodit do kina a nekoukat na ně doma. To je případ tohoto velice pěknýho hororu. Určitě si zaslouží lepší hodnocení ež má do teď. Chtělo by to míň keců a taky něco dokázat.

X-Men: První třída (2011)

Efekty mazec, kamera supr. Konec mě dostal nejvíc. Určitě jeden z mnoha povedených filmů.

Fighter (2010)

Film je výborný, herecké výkony herců famózní. Film, je vlastně o rodině, která spolu drží v těch nejtěžších chvílích. A to je na tom to úžasné.

Nukleární cíl (2005)

Akce s Snipesem jde o velmi pěkný film, ale nějaké uséky filmu se mi zdáli nudné.

Přežili jsme Ardeny (2003)

Všichni zde koukají na herce, že nejsou známý apod. Mně se, ale v tomto filmu herci líbili. Nevim co hledáte za detaili, že šli pustinou a kde by měli jít? Zase film velice povedený

Na konci všech válek (2001)

Něco za sebou zanechali, byli zabíjení za manichernosti, které ani samy neudělali, ale bránili své kamarády. Umírali hlady na nemoce. To se doopravdy stalo i v mnoha jiných táborech a to je dobrý vědět. Skvělí film měl jsem i nakrajíčku.

Křest ohněm (2005)

Myslim si, že to není špatný film. Docela je tam napětí i akce, takže co by mělo v tomhle filmu být

Krásná země (1977)

Nemohu si pomoci, ale mně se to líbí. Bezprávo v Itálii, prostě mě to dostalo. Zábava bravurní

Maléry pana účetního 2 (1983)

Škoda, že to není podobnému prvnímu dílu. Je tam pár světlých chvilek podobné jedničce, ale těch je málo. Tento mě velice zklamal