Jumanji: Vítejte v džungli! (2017)

Původní film mě osobně bavil víc. Možná je to tím, že jsem byl ještě malý capart, když to poprvé zahlédli mé oči. Ovšem musím podotknout, že i tento snímek se mi líbil a bavil jsem se u něho. Krásně se herci vžili do rolí teenagerů. Nejvíc mě rozbíjel Jack Black s jeho hláškami.

Scooby-Doo a Batman: Spolu a odvážně (2018)

Scooby-Doo si prostě drží svou úroveň pod kterou nejde. Film je dělaný, jak pro děti, tak i pro dospělí. V jednoduchosti je krása a právě to se dá říci o tom to filmu. Jednoduchý děj, ale velmi zajímavý. Vtipné hlášky, které nikdy neomrzí, jako nenasytný Scooby a Shaggy. A jak přidat ještě větší šmrnc? Hodit tam super-hrdiny. Dost mě to překvapilo, že se to tak dobře sladilo.

Osudový dotek (2004)

Již jako capart jsem ten film miloval. Chtěl jsem mít tu schopnost měnit svůj osud. Několikrát jsem viděl tento skvost a nemůžu se ho nikdy nabažit. Příběh je, tak propracovaný,že si říkám nestalo se to doopravdy? Co více si přát od parádního filmu.

Obraz doby 5: Chalan vs. muž (2018)

Na mě působí dokument docela zmatečně. Rychlé střihy, skoro nic jsem se nedozvěděl, jen že Rytmus vyhrál cenu SOZA. To je celé, co jsem si z dokumentu odnesl. Škoda

Totem (2017)

Těšil jsem se na to, jako malý harant a pak vyleze tohle. Bohužel jedná se o podprůměrný horor. Hodně míst nudných než začala nějaká akce, tak jsem se musel probrat z hlubokého kómatu kam mě film dostal. A pak zjistíme, takový tuctový konec. Nic originálního.

Krvavá hostina 3: Šťastný konec (2009)

Závěrečný dl, který ukončuje tuto sérii. Mohu říci jedná se o nejslabší díl. Jsou zde vtipné pasáže bezrukých karatistů apod. Bohužel to na mě působí, že to chtěl mít režisér John Gulager rychle dotočené a tak se s tím nepáral.

Krvavá hostina 2: Masakr (2008)

Podle mého úsudku je to o něco lepší, jak první díl. Navazuje to na předchozí díl. Takže se postavy brodí ve sračká.. plných monster, kteří je chtěj sežrat a nebo vojet. Hlavně ať se blízko neobjeví nějaké díte, pak se najde jeden hrdina, který ho chce zachránit. To mě rozbilo, jak to někoho může napadnout natočit. Super.

Krvavá hostina (2005)

Není to zas tak hrozný kousek. Musíme si spíše představit, že je to vtipná alternativa, jak by se zde pohybovali mimozemšťané nebo monstra? Těžko říct. Ve filmu jsou hodně detaily, těchto "monster" a to je to proč si to zaslouží tři hvězdy a ne jméně.

Bony a klid (1987)

Prostředí plné veksláků, kteří udělají pro prachy vše. V dnešní době to není jiné, akorát již neobchodují s bony.

Veronika (2017)

Pomalu přemýšlím, na jaký horor se tentokrát podívám. Říkám si, že poslední dobou Španělé vytváří dobré kousky, tak jsem hledal v této zemi. Z ničeho nic na mne vykoukla Verónica. Je to tak krásné jméno, podívám se na tento film. Neudělal jsem chybu. Hlavní herečka ve mne vzbuzovala právě ten pocit jistoty, že horor to bude parádní a nemýlil jsem se. Herečce (Sandra Escacena) jsem věřil všechno a pak se tam objevili její sourozenci. Vypadali přímo, jak z devadesátých let. To miluji, když se zachytí autenticky ta doba. Výborné prostředí, které ve mne působilo strach, když se tam začali dít podivné věci. Nečekaný konec, při kterém jsem měl husí kůži po celém těle. Lidičky nikdo nesahejte na tu zatracenou věc jménem Ouija. Španělé to poslední dobou umí!