Druhá světová válka: Na frontě (2023) (seriál)

Podařené, zpracované záběry i ty přidávané, skutečně navozují atmosféru. Více méně by se to dalo vysílat ve školách v hodinách dějepisu

Zaklínač (2019) (seriál)

Fajn zpracování Zaklínače. To, že se to někde rozchází s předlohou či si autoři část příběhu domyslí, to mi zásadně nevadí. Obecně lidi příliš lpí na dokonalém přepisu a neuvědomují si, že to někdy není reálné. Škoda očekávaného odchodu Cavilla, postavu Geralta zosobnil fakt skvěle

Volha (2023) (seriál)

Jsem zvedav zda CT nekdy vyprodukuje zajimavejsi a hodnotnější miniserii nez byla Volha.

Matilda Roalda Dahla: Muzikál (2022)

Absolutně super, těžko něco vytknout. Závěrečná píseň "We are revolting children" snad vstoupí do historie jako jedna z nejlepších dětských písní ever! https://www.youtube.com/watch?v=EzPZ9VCCRmU

Princezna zakletá v čase (2020)

Na ceske pomery skvely pocin. Kdyz si vezmu, ze i na druhe shlednuti me to bavilo, tak nelze nez dat 5*

Rakeťák (2022)

Moc fajn, diky za odkazy na toy story

Encanto (2021)

Dobrá pohádka pro holky o mladé holce, podobně jako Moana, Brave či třeba Raya - naplňuje vzor "nejsem princezna co čeká záchranu, postarám se o sebe sama"

Zpívej 2 (2021)

Necekal jsem, ze se podari prekonat prvni dil, ale jo. Jedine bych rekl, ze v prvnim dile se podarilo lepe vybrat hlavni songy