Rango (2011)

zdaleka nesdílím místní nadšení. Ano ve filmu je spousta odkazů na jiné snímky, ale příběh naprosto zoufalý, Rango vtipný a celé je to přitažené za vlasy

Constantine (2005)

Vcelku o prdu, idea je dobrá, drsný spasitel všem namlátí k tomu hodí nějakou tu hlášku, dále jsou tu super cool záběry pekla.... ale výsledný mix mi nesedí

Stavitel světa (2007)

Vcelku to jde, ale 2 roky práce na tomhle? No a přiznejme si, že to nic moc extranebylo, sice bych to modelovat nechtěl, ale viděl jsem i lepší animace

Zeitgeist: The Movie (2007)

Brát film jako celek, tak se zhnusím,. Ano kolem 11/9 je mnoho otázek a možná, že dvojčata i byla odstřelena TNT, ale to ukáže až čas. Část o náboženství je geniální a skvěle vše shrnuje. Poslední část je vcelku silně přitažená za vlasy, jsem i ochoten připustit, že nejbohatší lidé sponzorovali nacisty kvůli výdělku z války, ale že by někdo chtěl očipovat svět? no asi ne. vysoce doporučuji část o Křesťanství: http://www.youtube.com/watch?v=LvzoJskUBfU&feature=related

Restrepo (2010)

největším problémem dokumentu je, že nic neříká, nic nesděluje, jenom snad to, že profi voják musí být guma, aby přežil tuny nudy během dní a následně tuny adrenalinu v krátké chvíli. Zákopová válka je hnus, to se ví už dlouho

Saltová (2010)

Co říct, celé to má dobrý nápad SPOILER, tedy studená válka není zcela mrtvá, ale tak nějak mi to nesedí i když se dá odhadnout, že Angelina je pro americká, tak to nějak nevychází, prostě mě to nechytlo a přiznejme si, že občas tam Angelina předvádí kousky, za které by se nemuseli stydět ani hrdinové z Marvelu či DC comixu

Já, padouch (2010)

Až moc dětské, tohle mě opravdu nenadchne, pohádky o jednorožcích atd?

Bláznivá svoboda (2010)

Vcelku o ničem, nepotěší ani naštve, jistě zapadne do historické propasti jako hromada dalších

Bezstarostný sex (2007)

Vcelku o ničem. Pobavil jsem se, ale povětšinou jsou tam hluchá místa a to nejen vtipnostě, ale i dějově. Ovšem pokud an to budeme koukat jako na dokument, tak to zase nebylo tak špatné 8)