Ohnivý oceán (2004)

Akčným by som tento film veľmi nenazvala, občas sa dakto s dakym pobil zabili pár chlapov... Niektoré scénky mi prišli ako keby tam bolo niečo, čo odtiaľ vystrihli ako keby sa neskončila ešte jedna scena a zrazu už bol film úplne inde. V konečnom dôsledku tie tri hviezdičky sú aj moc, no krása divokých koní a ušľachtilý čin chlapíka ktorý svojho koňa pustil ma presvedčili že sú to predsa slabé tri hviezdičky. Česť chlapovi ktorý bránil mustangy až kým sám nezomrel.

Fast track: no limits (2008)

Námet bol zaujmavý akurát to spracovanie nedopadlo bohvieako. Štýl kameramana sa mi moc nezdal niektoré zábery ma doslova až vytáčali. Ďalšia vec ktorá mi veľmi vadila bol dabing, neviem či len ja mám zlý dabing ale keď sa dabing vo filme chvíľami mení z češtiny na nezrozumiteľnú zrejme angličtinu tak to nieje príjemne... Mohlo to byť aj lepšie jediné čo bolo dobre boli krásne autá :).

Underworld: Vzpoura Lycanů (2009)

Nebolo to zlé, ale vadilo mi veľmi to, že kúsok z tohto sme už videli v predošlom dieli a pozerať v dvoch filmoch to isté mi teda ako zábava nepríde. Ak by dali tento film ako úvodny určite by sa mi páčil viac ale takto mi to nedávalo zmysel.

Záměna (2010)

S komédiou má tento film spoločného veľmi málo, len pár malých náznakov niečoho vtipného. Romantiky som si tiež veľmi neužila ale čo ma upútalo bol vzťah chlapca a muža ktorý bol krásny. :)

Návrat kouzelníků: Alex versus Alex (2013) (TV film)

Jednoznačne som čakala od toho viac. Oproti prvému filmu to bolo veľmi slabé, no aj tak sa dá na tom zasmiať. Dúfam že ak ešte dačo bude tak to bude dlkšie a viac prepracované. Toto bolo ako keby robené veľmi na rýchlo a bolo to moc detské.

Ghost Rider 2 (2011)

toto už ani neni ghost rider však sa to celý čas točilo skôr okolo toho malého chlapca a nie okolo hlavneho hrdinu! bolo take suche... a ta motorka ako celu prvu časť som sa kochala aka je ta motorka užasna a čo oni neurobia? zoberu mu ju však to bolo akoby to bol iny chlap pretože k tomu jazdcovi po premene patrila aj pekne premenena motorka nečakala som od toho moc ale bolo to horšie ako som čakala toto je niečo uplne ine a nie ghost rider

Noc v Roxbury (1998)

ten koniec bol úplne super urobeny nečakala som že by sa to mohlo takto skončiť

Netvor (2011)

celkom dobry film až na to že Alex je uplne užasny nadherny a k nemu dokonalemu daju nieko ako je vanessa čo u mňa skazilo film...asi to je tym že si ju viem predstaviť len v HSM a zo zacom...keby tam bola ina herečka mohlo to byť lepšie :) a jedina romantika tam bola mozno poslednych 5minut takže by som to velmi romantickym filmom ani nenazyvala...sklamalo ma to

Láska a tanec (2009)

páči sa mi že na konci ešte ukazali kto s kým skončil a ako sa umiestnili aj keď som čakala že budu prvy

Rezistence (2015)

Sklamanie a to veľké. Prvý diel nasadil látku veľmi vysoko. Kniha je skoro niečo úplne iné ako ten film vynechali tam moje obľúbeé scénky z knihy, vymenii postoj k veci hlavnym postavám, čo bolo spoločné s knihou tak to väčšinou prekrútili alebo úplne pozmenili. Úprimne tento film a kniha majú od seba dosť ďaleko a keď si vezmete ako sa prvý diel filmu podobal s knižnou predlohou tak tu je to presný opak čo sa mi nepáči. Ten film je strašne zmätený je až príliš moc zameraný na hlavnú hrdinku a chýba tam šmrnc ktorý má táto kniha. Efekty na 3D boli tiež len veľmi krátko keď už pýtajú toľko peňazí mohli to sracovať teda omnoho lepšie a nie skoro stále tmavý obraz ...