Black Widow (2021)

Marvelovky a podobně slátaniny moc nemusím a tohle je feministická královna slátanin.

Bláznivá střela (1988)

Jedna z nejlepších parodii vůbec. I po létech, i po už snad 10. shlédnutí. Směji se ještě stále...

Bláznivá škola (1996)

Vcelku to šlo, až na tu zázračnou proměnu sígrů v ukázněné studenty...

Blok 99 (2017)

Po tomhle filmu a hlavně po "Na špatné straně" se S.Craig Zahler stal mým oblíbeným režisérem a Vince Vaughn se u mě změnil z "komedianta" na "dramatika". Klobouček dolů před oběma.

Blouznění (2007)

Taková TV atmosféra. Mrtvý chlapec byl spíše k smíchu. Herecké výkony nic moc. Spíš nic než moc. Režie, tak ta úplně chybí. Scénář asi psal kluk z 2.tř. 1 hvězdička za to, že jsem vydržel do konce.

Blue Valentine: Milostný příběh (2010)

Zajímavá sonda do vztahu dvou konkrétních lidí od počátku, SPOILER až do hořkého konce. Dobře zrežírované. Nerušící a přitom zajímavá kamera. Dobrý soundtrack. A herecky byla Michelle Williams jen o chloupek lepší než Ryan Gosling, tzn., že oba byli skvělí. Docela se ale divím zdejšímu hodnocení. Vzhledem k tomu, že tady hodnotí většinou nevyzrálí mamánci a nanynky, překvapilo mě poměrně vysoké hodnocení. Mám jediné vysvětlení... mamánci a nanynky na to vůbec nešli.

Boys 1970 (2020)

Vilém Heckel moje srdeční záležitost... Mám od něj po otci asi 3 knihy. Nemůžu jinak než 5*

Božena (2021) (seriál)

Hodně dobře natočený životopis... Skvělý scénář, skvělá režie a skvělé herecké obsazení i výkony, výborná výprava i kostýmy. Tleskám ve stoje.

Boží mlýny (2021) (seriál)

Vcelku vtipné, výborně zrežírované, sympaticky obsazené. Tohle by si zasloužilo víc dílů.