Mistrovská úroveň (2020)

150x a stále poprvé, nebo spíše Na Hromnice o smrt více. Celkem to odsýpá a celkem to je i vtipné. ________________________________________ Mele, Mele... WTF? To už nemáš na víc než dělat billboard béčkům?

Past (2020) (TV film)

Za mě nevyužitý potenciál. Zvýšit stopáž (klidně i 3dílná minisérie) a prohloubit charaktery. Takhle film působil hodně ploše. Zaujal mě hodně Adam Vojtek, který by si za scénu u výslechu zaslouží aspoň českého lva. Heřmánek byl u výslechu taky hodně přesvědčivý, ale v autě už jakoby z role vypadl. Doufejme, že se doba 50. let nevrátí, protože lidí už se sice nepopravují, ale už se pomalu začíná za názory zavírat.

Poldové a nemluvně - Dort (2020) (epizoda)

Dobrý projekt. Zatím že 4 dílů asi pro mne nejslabší, ale to neznamená, že špatný. Více se řešily osobní roviny, než nějaký případ.

Poldové a nemluvně - Michalova smrt (2020) (epizoda)

Já se u tohoto seriálu fakt dobře bavím. Nenuceny, klidný průběh, žádný stres. Přesto, že se řeší kriminální případy, dýchá na mě z každého dílu vtip a pohoda.

Poslední hranice (2020)

Podle hodnocení jsem čekal víc. Naivní, propagandistické... Jako USA filmy typu Fury... Ne nadarmo se říká, že rozdíl mezi Rusem a amíkem je akorát v lepším oblečení. Někdo chválil natočené bitvy. Připadal jsem si jako bych se díval na klub historického šermu při bitvě u Slavkova... Herecké výkony byly taky takové dost naivně amatérské.

Projekt Power (2020)

Souhlasím s Malarkeyem. Víc bych nic nedodával.

Přeběhlík (2020) (TV film)

TV zpracování. Forma ale je to poslední, co by mi vadilo. Místy je to nelogické, místy zmatené, místy naivní, místy povrchní... Prostě místy z toho čpěla hrozná amatéřina. Přesto shlédnutelné. Podle mne hodně nevyužitý velký potenciál. Škoda. Zkušenější režisér by z toho dokázal dostat mnohem více. Jako třeba ve Válka generací. A není to ani tak o penězích.