Železná srdce (2014) odpad!

Nebudu se sáhodlouze rozepisovat, protože tenhle film mi za to rozhodně nestojí. Jen pro pamětníky sovětských filmů předestřu, že scénárista se zřejmě učil z nich. Bohužel už mi není 5let a tak mu to nesežeru. Dost se divím zdejšímu hodnocení. Že by zde byly jen 5ti leté děti? Spoiler................................ Film je mimo hodně naivního až přiblblého scénáře plný nelogičností a zjevných chyb typu: dejte vařit vodu, mám 6 vajec a na stůl přinesou smažená vejce se slaninou (pominu fakt, že slanina v Německu poslední měsíc války je čirý nesmysl nebo aspoň málo pravděpodobná), sniper z 10m netrefí Pitta do hlavy, ale 2x do ramene, americký voják nahlédne po otevření poklopu na věži do tanku a prohlásí... jeden to přežil (asi byl věštec, když věděl, že ostatní jsou po smrti), sniper zastřelí roztřeseného staříka s hůlkou, místo nechráněného velitele tanku, SSáci jsou tak hloupí, že to tanku půl dne střílejí samopaly a příručními zbraněmi, než si po setmění a po asi 200mrtvých spolubojovníků vzpomenou, že vlastně mají taky panzerfausty, Vybuchlý granát uvnitř tanku byť přilehnutý odvážným Mexičanem nezpůsobí nikomu ani zalehnutí v uších, natož snad prasknutí bubínků, atd., atd. ..........................................Konec spoileru. Hrdinství amerických vojáků je zde zobrazeno jako komunistická agitka s tím rozdílem, že není citováno z komunistického manifestu, ale ze Starého zákona. Čekal jsem už jen, kdy sestoupí do tanku Ježíš, teda vzhledem k hollywoodské produkci spíše Mojžíš... To vše proloženo 10 minutovými, pravděpodobně hlubokomyslnými dialogy drsňáků, které byly tak hluboké, že mi jejich význam, krom snad natažení stopáže, do teď zůstal utajen. Trapnost nad trapnost... Nevím, co mě štve více. Jestli vyhozených 150 korun, postupující úpadek filmového průmyslu, nebo zdejší hodnocení svědčící o stavu dobře umytých mozků naši populace... Tak jsem se nakonec pod dojmem opravdu hlubokých zážitků z filmu trošku rozepsal, tak sorry.

Jídlo, s.r.o. (2014) (pořad) odpad!

Vaněk je pokrytec. Co se mu nehodí, to neukáže a podílí se tak na obecné dezinformovanosti lidí o zdravé výživě. Jeho exkurze do výroby masa a pečiva možná můžou suplovat školní exkurze, ale jeho názory na kvalitu a zdravé jídlo... Kdyby radši zůstal jen u těch exkurzí.

Jurské komando (2008) odpad!

Toto hodnocení nedávám často, ale tohleto je fakt moc. Trapné triky, trapné dialogy, trapná zápletka. Z filmu čiší nedostatek peněz. Jak jinak si vysvětlit, že když stříleli ze samopalů, tak nezabírali ústí hlavně a třepáním zbraní simulovali střelbu. U akčního filmu to je dost velký trapas. Ještě tak parodie, ale i tam by to byl trapný frk. Kdyby to natočili ochotníci z Horní Dolní, bylo by to jinak, ale jako profi film to je hodně velký trapas. 40min až nad hlavu.

Jackass 3 (2010) odpad!

Natočili to jako odpad, je to odpad a nemá to být nic jiného než odpad. Myslím, že každé jiné hodnocení, než "odpad" tento snímek deklasuje tam, kde ho jeho "tvůrci" mít nechtěli.

Habermannův mlýn (2010) odpad!

Nemohu jinak hodnotit. Pachuť lži mi kazila dojem z celého filmu. Možná kdybych byl občan jiné země, byl bych schopen odlišit dokumentární rovinu od té umělecké. Nebo, kdyby si režisér nesnažil zvýšit kredit filmu tím, že je na motivy skutečných událostí a nepoužíval skutečná jména. Takhle opravdu nemohu jinak. Viz článek: http://www.lidovky.cz/habermannuv-lync-a-narodni-sebebicovani-f0a-/ln_noviny.asp?c=A101012_000050_ln_noviny_sko&klic=239364&mes=101012_0

Spring Breakers (2012)

Na to fakt nemám... 20' a dost. Snad někdy příště... 4 "drsné" bárbíny, barevné scény, odhalená prsa, fuckování, plochá kamera, nenápaditá režie. Nuda, nuda, nuda...---...nuda...---... ...---... ...---... ...---... ...---...NUDA. A ještě: -·/··-/-··/·-//-·/··-/-··/·-//-·/··-/-··/·-