Superman se vrací (2006)

Podle výše uvedených komentářů jsem očekával podprůměrnou komiksovou béčkovinu. Nedočkal jsem se:) Zprvu jsem neměl ponětí o co běží.. Vše od začátku-ne,velmi solidní pokračování. Tvařme se, že filmy jako Superman III a IV nikdy nevzikli a máme na světě více než solidní trilogii. Brandon Routh je podařený Reevesův nástupce. Hackman-Spacey? Dobrá volba. Že se píše rok 2006 a divákovi to lítání připadá líbivější..to byl účel, ne..Děj 2/10..Psychologie(na komix)8/10..Bylo to fajn.Dalšího dílu se možná za pár let dočkáme, ale díky sviňskému rozpočtu to nebude zítra. Ale Superman bude celou dobu poblíž:)

25. hodina (2002)

Čekání na něco velkého nás doprovází celý film. Jiskření ve vzduchu, čas na to říct sbohem. Když nepočítám psychologické prvky filmu na kterých je snímek vystavěný, nutno vyzdvihnout atmosféru, která po shlédnutí celého snímku je až mrazivá. Norton jako vždy skvělý, Hoffman exceluje. Hudba Terence Blanchard přispívá k melancholickému napětí a díky ní můžeme vychutnávat ono krásné čekání na konec všeho. Než půjdu do lapáku, tak z mých posleních 25 hodin budou patřit 2 tomuhle dílku :)

Muž z Acapulca (1973)

No jo,filmy kde je spousta krve,násilí,to maj lidi rádi! Kdo dal téhle Komedii jen 4 hvězdičky, tomu uříznu levé ňadro. Belmondo je třída, Veber na tom ve své branži není o nic hůř( a to prý chtěl v režii vedené Brocou popřít své autorství!!??...hmm..Michelangelo taky údajně škubal své skici.Blázni..),Jacqueline je jako Ariana moje filmová láska od mých sedmi. Jeden z mála zahraničních filmů, jehož hlášky zlidověli i u nás. Nutno vyzdvihnout skvělý Třískův dabing (mám dokonce raději než ostříleného Krampoula, který se mi znechutil po té,co v šedesáti musel přemluvit dvacetiletého Belmonda, např. v Muži z Ria,...) Pro mě osobně nejlepší komedie vůbec. A co ten prst? "Zhnisal. Bude Hůř.."

Hostel (2005) odpad!

Kdyby sis oči vyplakala...a všechen žlutej humus by z nich vytek, tak tomu stejně nedam ani tu jednu hvězdičku.

Hooligans (2005)

Británie, taková , jaká zřejmě dnes je. V celku realistické pojetí tamních nešvarů, zákoutí, cihlových domů,stadionů...na to, že sem od tohohle nic nečekal, tak radost:)Ani mi nevadil Wood a to už je co říct..no jo byl celkem dobrej, ale jeho spolubouchači byli lepší(myslim mladé britské herce).a pěkná hudba.