Ošklivka Betty (2000) (seriál)

Jediná telenovela, kterou jsem sledovala. Sice ne pravidelně, ale občas jsem se podívala. Důvod, proč mi nevadila, byl ten, že není myšlená tolik vážně a sama tento žánr spíš paroduje. A tak ji musíte při sledování brát, s nadhledem. Jinak byste tento zážitek nemuseli rozdýchat.

Ďáblova čísla (1999) (TV film)

Zajímavé spojení téměř pohádkového motivu posunu v čase a tématu holocaustu. Těžko říct, jak moc takový film lze brát vážně. Je zřejmě určen (i podle hlavních postav) mladší generaci, kterou myslím oslovil.

Osvícení (1997) (TV film)

Sice to není Kubrick, ale zase tu najdeme o mnoho víc hororových prvků. A o to v hororu jde, ne?

Spice World (1997) odpad!

Jako malá jsem měla "spajsky" ráda a šla na film do kina. Vzhledem k tomu, že už tehdy mi bylo trapně při pohledu na to zvěrstvo odehrávající se na plátně, bude film asi opravdu něco. Řeči o pohledu na skutečnou lidskou tvář jsou k smíchu a celé tohle dílo k pláči.

Teletubbies (1997) (seriál)

Normálně bych asi dala odpad, protože jde o neskutečný kýč a debilitu. Ale jelikož je pořad pro nejmenší děti a já mám tento věk už za sebou a ani jsem v době, kdy to běželo, neměla nablízku žádné batole, hodnotit nemůžu. Nedokážu posoudit, jestli něco takového může být pro děti přínosné.

Draculův švagr (1996) (seriál)

Poprvé se mi seriál líbil velmi, to jsem ale byla o dost mladší. Teď už mi přijde celkově průměrný s tím, že kvalita jednotlivých povídek dosti kolísá: Draculův švagr ** (bez pointy), Uškrcená laborantka *** ("pointa" bohužel dost předvídatelná), Láska na Kramberku **** (tato povídka má vtip), Pohřební vůz * (tahle ne), Poslední zločin Markýze de Sade * (pokud vím, de Sade za svého života nikoho nezabil), Guláš *** (stará dobrá klasika), Břitva ***** (jediná povídka, která výrazně převyšuje ostatní), Doktor Domián 0 (wtf?), Sokolí hnízdo * (předvídatelná nuda), Geniální plán **** (skvělé herecké obsazení i pointa), Domek v údolí *** (úsměvné), Vášeň **** (hezky drsné, hodnoceno ale spíš v porovnání s ostatními povídkami)

Ostrov Dr. Moreau (1996)

Nechápu toto nízké hodnocení. Když to srovnám s tím, jaké sračky tu kolikrát dosahují červené, tak ano, vlastně chápu.

Wishbone (1995) (seriál)

Tohle bylo divný...

Junior (1994) odpad!

Při pohledu na "těhotného" Schwarzeneggera se mi udělalo nevolno...

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Moc nechápu, proč má tento film nejvyšší hodnocení. Ne že by se mi nelíbil, vážně myslím, že není špatný. Ale nejlepší? Nemůžu si pomoct, za mě je to tentokrát průměr.