Hon na čarodějnice (2011)

Na začátku moc nevíte co si to tom myslet, pokračuje to bitvou, kde téměř vidíte zelené plátno. Když se zbavíte pohledu na to divné světlo bijící do očí. Začne se schylovat k výpravě jako do Mordoru a pomalu se můžete loučit s hrdiny. Nakonec se to zvrhne do Van Helsinga a je konec. Prostě hrůza, tenhle film ani Cage nezachránil.

Sociální síť (2010)

Facebook je nyní opravdu fenomén, tak proč o jeho vzniku nenatočit film? Příběh není špatný, ale na film to podle mě nestačí. Nejvíc musím pochválit zajmavý střih, protože to film udělalo alespoň truchu zajmavý. JInak to hodnotím jako průměr.

Upír (2011)

Tohle není film o upírech jak je nyní vidíme. Tenhle film je opravdu depresivní, když jsem shlédla tolik sebevražd, měla jsem pocit, že je to naprosto normální obvyklá věc. Musím pochválit Kevina Zegerse, který se pro tuto roli opravdu hodil. Film ve mě zanechal zvláštní pocit, mylím, že kdybych se na něj podívala ještě jednou objevila bych zase nové souvislosti, ale nejspíš se to nestane. Dávám 3* a vracet se k tomu nejspíš nebudu.

Doba ledová 4: Země v pohybu (2012)

Dobe ledová je podle mě lepší a lepší s každým dílem. První film mě vůbec nezaujal (lidi prostě do doby ledový nepatří), ale teď poslední dva jsou opravdu špička. Chválím, že přidali nové postavy! Sidovu babičku jsem si zamilovala a scénu na konci se zubama jsem viděla už možná 20x. Celkově se mi děj moc líbil, veverka nezklamala, jen čekám co zase vyvede příště ;-) Ještě musím pochválit titulky, vždycky je mají pěkné, ale přidané fotky mě pobavily.

Tak si představ (2009)

Ze začátku jen nudný pracovní jednání a věci, ve kterých jsme se ztrácela, ale pak mě to začalo náramě bavit a vyklubala se z toho krásná rodinná komedie. Musela jsem se až smát, jak bláznivé to bylo. Yara byla bezvadná, naprosto přirozená a Murphy jako vždycky super. Jejich výpravy do světa pod dekou jsem milovala. Po dlouhé době opravdu moc pěkný odpočinkový film. Za šťastný konec jsem byla vděčná, bez něj by to nebylo ono. Teď už vím co všechno lze dát na palačinky!!! :)

Micimutr (2011)

Současný pohádky se mi vůbec nelíbí. Zápletka žádná, většina herců nic moc. Princezna neprojevovala žádné emoce, ani loutkář podle mě moc hrát neumí. Dát tam ještě součastnot, proč? Vždyť by to šlo vymyslet i bez toho. Teď nějaké klady, na draka se celkem dalo koukat, o proti efektům, které jsem viděla v Saxána a Lexikon kouzel. Hvězdičky jsou hlavně za DD (Dyk, Dejdar) kteří to zachraňují.

Záložní plán (2010)

Dalo se na to koukat, místy jsem se opravdu smála, ale převažovali i trapné scény a momenty. Myslím, že by se to dalo udělat i líp. Už mě tyhle filmy dají se dohromady, rozhádají, vrátí se k sobě přestávají bavit. Žádný zázrak, celý film bych si už znovu nepustila.

Než si pro nás přijde (2007)

Konečně jsem to zdolala, ale dalo mi to dva dny a několik přestávek, protože takhle nuda se na jeden zátah opravdu dát nedala. Film byl naprosto bez děje a ničím nepřekvapil. Ze začátku jsem tomu moc nerozuměla, potom jsem už nemohla vydžet scény v němocnici, víc jak půl hodiny a oni ještě nevytáhnou paty z postele? Konečně se něco začalo dít, ale ani jejich dobrodružství mě neuchvátilo. A konec? Tak ten snad nebyl nikdy jasnější. Freeman je neusále točil svýma poučkama a vyprávěním, chytrej jak rádio. A Nicholson byl zase hrozně nepříjemnej. Jsem ráda, že jsem to dokoukala a další filmy z domova důchodců v dohledné době neplánuju.

Nezapomeň na mě (2010)

Pěkný příběh, ve kterém spíš než láska vyniká minulost, trápení a složité vztahy. Pattinson mi zase tak nevadil pokud na somě nemá tunu makeupu, ty divný kontaktní čočky a nětváří se tak blbě jako v Twilight, je celkem snesitelnej. Hlavní pár se mi vůbec nelíbil, vcelku spolu nic pěkného nezažili a na konci mi to teda přišlo hodně nedořešené. Celej ten konec mě přišel trochu postavenej na hlavu, proč najednou tohle? Co však zvedá moje hodnocení je dokonalý vztah bratra a sestry, to bylo opravdu krásný jak ochranářsky se k ní choval. Ruby Jerins byla opravdu úžasná, všechno co se motalo kolem ni mě bavilo, zbytek nic moc.

Gejša (2005)

Velkolepá atmosféra a spletitý příběh. Bavilo mě sledovat celý životní příběh Sayuri, plno překážek a zvratů, které jsem nečekala. Doprovázela to krásná hudba a herci. Úžasná podívaná, ale asi bych to aspoň o půl hodiny zkrátila, bylo to opravdu dlouhé.