Podraz (1973)

Nemám vůbec co dodat, protože v tomto filmu se vše povedlo tak aby nas mohl maximalne pobavit. Navíc téměř dokonalá hudba, scénář a výkony herců mi braly dech. Toto vše vytvoří atmosféru, která vás vtáhne do děje a nepustí dokud film neskončí. Předchůdce Dannyho parťáků, leč na svoji dobu mnohem lépe proveden.

Forrest Gump (1994)

Bez debat jeden z nejlepších filmů, které jsem ve svém životě viděl. Do detailu propracováné dílo, dokonalý scénář a strhující dobová hudba v pozadí toho všeho. Tom Hanks zvládl tuto roli jako profesionál, kterým je, a stvořil milého troubu, který proplouvá životem, jako ono pírko, které se vznáší ve vzduchu. Jsem rád, že jsem počkal se shlédnutím tohoto filmu až do svých 19-ti let, jinak se obávám, že bych ho plně nedocenil. Klobouk dolů.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Výborný seriál s úchvatnou první sérií. Napětí by se dalo krájet a shlédnout celou první sérii mi trvalo necelé dva dny. Ale jak to u většiny dnešních seriálů bývá, v dalších sériích šlo napětí i dynamika děje značně dolů. Ale přesto mi celý seriál dal spousty hodin zábavy a vřele ho všem mohu doporučit.