Titanic II (2010) odpad!

Tak tuhle hodinu a půl života už mi nikdo nevrátí. Naprosto příšerný, horší filmový zážitek jsem snad nezažila. Koukáno z donucení, jinak bych to po 10 minutách vypnula. 0*

Děti moje (2011)

Nevím, ale mě osobně tento film moc neoslovil. Jediné pozitivum na tomto filmu vidím opět úžasný výkon George Clooneyho (ten byl z celého filmu to nejlepší) a pro mě překvapivě i herečku Shailene Woodley, kterou jsem si doposud ve filmech moc nevšímala, ale tady byla opravdu skvělá. Kamarádka mi o tomto filmu říkala, že u něho asi 3x ronila slzy, nevím jestli je labilní nebo já jsem z kamene, ale na mě prostě nezapůsobil ani tímto směrem, popravdě v půlce filmu jsem se začala i docela nudit. A ještě k tomu nemám ráda Havaj a příšerné havajské košile.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Pro mě naprosto geniální film, nic víc k tomu dodávat ani nebudu, to by bylo naprosto zbytečné. Rozhodně a bez váhání pro mně jeden z nejlepších filmů co jsem kdy viděla.

Umělec (2011)

Udělala jsem asi tu chybu, že než jsem se na tento film podívala, tak jsem na něj četla spousty recenzí a ty pěli jen samou chválu. Nevím proč, ale mě osobně celý tento film moc nezaujal, především příběh toho filmu mi přišel strašně průhledný a to mě osobně docela vadí. Možná i proto, že miluji černo-bílé filmy a minimálně 15 němých jsem už také viděla a některé z nich byly daleko, daleko lepší než tento snímek. Dle mého názoru je povyk okolo celého filmu určen tím, že někdo měl tu odvahu natočit v roce 2012 černo-bílý němý film. Přesto hodnotím dosti vysoko a to z důvodu naprosto skvělé hudby, ta mě tedy naprosto dostala a opravdu doufám, že za ni Ludovic Bource dostane Oscara, protože hudba je naprosto úchvatná. Dále určitě musím ocenit výkon Jean Dujardin, který opravdu "odtáhl" celý film sám. A minimálně jednu "hvězdičku" musím přidat i za naprosto geniálního psíka, který mě v tomto filmu asi bavil nejvíce. Celkově mírný nadprůměr, ale po druhé se na to už asi nekouknu, to si radši pustím nějakou opravdovou klasiku.

Hugo a jeho velký objev (2011)

Mě upřímně tento film naprosto uchvátil. Beru to opravdu jako poctu filmovému řemeslu a zpracování tohoto filmu bylo naprosto úžasné. Staré vlakové nádraží, kde se film odehrával mě naprosto dostal, opravdu tleskám. Sice je pravda, že celý film jsem čekala až se to "rozjede" ale ono se nakonec nic moc nestane. Přesto Scorseseho jako režiséra strašně respektuji a všechny jeho filmy miluji. Takže nemůžu jinak než za 5*

Hanebný pancharti (2009)

Všeobecně miluji Tarantinovi filmy, takže když jsem se poprvé doslechla a přečetla si článek o hanebných panchartech, netrpělivě jsem jen čekala až se dostane k nám do kin a uvidím zase jeho úžasnou filmařskou jízdu. Díkybohu nezklamal a potěšil daleko více.Ať už skalpování nácků či roztřílení Hitlera.Byla to prostě jízda, kterou mi umí naservírovat pouze on. Jedinou výtku bych osobně měla k promě až moc dlouhém a né moc zábavném začátku.Ale pak se film neúprostně řítil ke konci takovým stylem že se zastavil až u titulků. Tento zažitek jsem si musela v kině vychutnat ještě druhý den, a pak za týden znova. =) Tarantino prostě nezklamal, aspoň mě určitě ne....

Bruno (2009)

Opět se povedlo to co bylo u předešlého snímku Borat tak vyjímečné a to šokovat jak publikum, tak i náhodné kolemdoucí (pokud to tedy není zrovna nahrané). Ať už jde o typické africké jméno O.J. , či mluvící penis přes celou obrazovku...Nejvíc mě také dokopal úžasný německo-americký přízvuk ... Opět Sacha Baron Cohen nepřekvapil.Pokud se vám líbil Borat, bude se vám líbit i pervérzní rakouský moderátor Brüno.