Barbie Princezna a švadlenka (2004)

No co dodat? Příběh a písničky mluví za vše :D Určitě nejlepší Barbie pohádka, která doprovázela celý moje dětství :D

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

Rozhodně nejepší díl z celý serie! A naprosto souhlasim s IdentityS73 :D Nemuzu se dockat druhy casti, jenom doufam ze kdyz se jim konecne povedlo udělat neco trochu nadprumernyho, že to zase nezkazej. No uvidime :)

Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007) odpad!

Tak tohle byla naprostá ztráta času. Nuda!! Jediná pozitivní věc je soundtrack, kterej, jako v kazdym dile doprvazy pribeh od zacatku az do konce.

Pýcha a předsudek (2005)

Mám hodně ráda Jane Austen a nejvíc její dílo Pýcha a předsudek, takže mě hodně potěšilo, když jsem se na tenhle film poprvý podívala. I když se ve všem nepodobá úplně knížce, což ostatně asi většina filmů, obsazení Keiry jako Elizabeth a Matthewa MacFaydena do role pana Darcyho se opravdu povedlo. K tomu dobrý výběr hudby a rzohodně nejlepší ztvárnění z děl Jane Austen. I když trochu zamrzí že nemáme tu americkou verzi :p

Bez dechu (2011)

Podle mě tohle docela ujde. Nechápu co pořád máte s tim, že Lautner neumí hrát. Teda já bych řekla, že hraje například líp než Pattinson! V každym filmu vypada porad stejne. Lautner do toho aspon vklaada neky emoce takže davam rozhodne mninmalne 55%.

Drive (2011)

Super film:D nejdriv sem myslela, ze se mi nebude libit, ale je dobre udelanej a ma perfektni hudbu :p akorat me trochu mrzelo, ze dohromady v celym filmu je asi deset vet, takze davam 90%