Probuzení (2009)

Příjemná oddychovka, která nikdy nezklame. Příběh velice zajímavý, skvělé herecké obsazení, celková atmosféra filmu výborná. Líbí se mi propletení dějových linií. Některé scény mě dokáží velice pobavit, některé dojmout.

Upíří deníky (2009) (seriál)

Osobně mám příběhy o upírech a dalších nadpřirozených bytostech moc ráda. The Vampire Diaries se řadí mezi nejpovedenější. Výborné herecké obsazení, každý díl je něčím zajímavý, propracovaná historie postav a jejich vzájemné propletení. Vše do sebe postupem času zapadá a nic není jen tak. Obvykle když mám přečtené knihy tak mě flmové či seriálové zpracování zklame, ale u této série se mi t nestalo, právě naopak seriál mě baví víc než knižní předloha. Velmi oceňuji, že na začátku každého dílu je připomenutí co se dělo v dílech minulých a vždy nám osvětlí čeho se bude týkat díl který právě začíná. Za mě 10 z 10.

Perfect Days - I ženy mají své dny (2011)

jeden z těch zajímavějších českých filmů, výborný příběh, herecké obsazení-hlavně Ondřej Sokol coby homosexuál Richard-výborně zahrané. Nemám co bych vytkla.

Velmi nebezpečné známosti (1999)

celková atmosféra a výborně propracovaná psychologie postav...tento film se určitě řadí mezi mé oblíbené

Útěk do Budína (2002)

sice neznám seriál, ale film mě nadchnul. Výborné obsazení a celková atmosféra filmu. Jediné co mě trochu zklamalo bylo nadabování Ondřeje Sokola.

Rodina je základ státu (2011)

úžasný film, skvělý scénář, režie, herecké obsazení a navíc silný příběh...co víc si přát

Kleopatra (1999) (TV film)

O něco slabší jak originál, ale příjemné zpestření mrazivého dne.

Partička (2011) (pořad)

Když jsem se dozvěděla, že v tomto pořadu bude vystupovat duo GS, měla jsem opravdu velké obavy, jestli to nebude něco podobného jako TeleTele či Mr. GS, ale musím říct, že jsem byla velice mile překvapena nad jejich vytříbeným humorem. A doplnění tohoto sehraného dua jejich dvorním režisérem Ondřejem Sokolem a Igorem Chmelou se ukázalo jako výborná volba. Smekám před improvizačními schopnostmi, zničujícím smíchem Dana Dangla a geniálního hudebního doprovodu Mariána Čurka.