Skyfall (2012)

Séria bondoviek... a táto neprišla s ničím novým. V podstate sa nelíši od hocijakého iného priemerného akčného filmu. Snáď len Javier stojí za zmienku. Nerozumiem prečo má tento film také veľké hodnotenie. Fakt na ňom nič nebolo, už som aj zabudla o čom bol dej a na absolútne necharizmatického Daniela Craiga sa nedá pozerať. Zlatý starý James Bond.

Země nikoho (2001)

tak toho chudáka na koniec mi bolo naozaj ľúto.

Tisíc slov (2012)

Tri hviezdy málo, štyri veľa, ale predsa sa len prikláňam k vyššiemu. Áno bola to taká nereálna fantasy, ale na mňa zapôsobila.

Edith Piaf (2007)

Trošku mi prekážal ten skákaný dej. Veľa dôležitých vecí zo života Edit bolo vynechaných.

Žraloci na s(o)uši (2011)

Náhodou... napriek nízkemu hodnoteniu a nie najlepším komentárom, som si túto anime aj tak pozrela. A musím povedať že to nebolo až tak hrozné ako to tu ostatní hodnotiaci prezentujú. Animácia bola pekná, aj dej to aký taký malo. Pre deti veľmi vhodný. A preto to aj tak hodnotím. Priemerná rozprávka na nedeľné odpoludnie potešila.

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Tak takúto hlúposť som nevidela ani nepamätám. Okrem strašnej kamery a zlých dobrých hercoch, mi vadila ešte jedna podstatná vec; o čom bol vlastne dej??? Fakt neviem. Akčné scény taktiež nulové, to som ani nevedela kto je kto, kto na koho strieľa. O ničom, asi na pol hodinku som dokázala aj zaspať a po prebudení som prišla na to, že som vlastne neprišla o nič. Vlastne keby som ho vôbec nepozrela neprišla by som o nič. Do koša.

Intimní tajemství (2007)

Celkom dobrý námet zostal nepovšimnutý a zapadnutý prachom. Chcelo by to lepšie desivé spracovanie.

Planina v ohni (2008)

Večná škoda, že film začal byť zaujímavý až poslednú pol hodinu. Dovtedy nuda a mala som čo robiť aby som nezaspala. Ale zvládla som to. Celkovo priemerný film, z ktorého sa dalo ťažiť rozhodne viac.

Proti zdi (2004)

Silný film, ktorý Vás určite bezpodmienečne zaujme. A netrebalo k tomu žiadne oplakávané scény ako z amerických filmov. Koniec ma tak trochu naštval, čakala som lepší koniec. Nuž taký je život a tak to dopadne keď idete "proti zdi".