Senna (2010)

F1 je moja srdcová záležitosť, ale čakala som trochu viac.

Strom na dřeváky (1978)

Tento film je dôkazom toho, že kvalitný film sa dá natočiť aj bez profesionálnych hercov. Stačí k tomu len pár dní bežného sedliackeho života a veldielo je na svete. Škoda však že nedoceneného.

Kipur (2000)

Naozaj ma nebavilo pozerať sa dve hodiny na to, ako zo zákopov vyťahujú mŕtvoly. No čo tam po nich, "hrdinovia", na ktorého chuja tam vôbec išli. Nekonečné dlhé scény natrásania s nosítkami a zapadanie do blata. Inak nič viac. Dialógy žiadne... Možno prvá a posledná scéna zaujme :D

Blade Runner (1982)

Väčšiu hlúposť som už dávno nevidela.

Rivalové (2013)

Snáď len kúsok chýbal k dokonalosti. A to: tak hneď na úvod: prechod z F3 do F1 bol pre mňa absolútne nezrozumiteľný a zbúchaný jednou či dvoma vetami. Vôbec som tomu nerozumela a to som veľký fanúšik F1 (teda skôr bola, ešte za čias Schumachera a Hakkinena; teraz už na to nemám čas). A to som od tohoto filmu najviac očakávala. Ten povestný postup hore. Nikiho postup hore som bohužiaľ nezažila, možno aj preto som očakávala viac. A inak už asi nemám čo by som vytkala, lepší nadpriemer . Jáááj ešte som zabudla, božinku ľudia, takto sa predsa neintubuje ani neodčerpáva voda z pľúc a už vôbec sa takto neošetrujú popáleniny..... To tam nemali žiadneho doktora, čo by im pri natáčaní radil?? Nás medicínsky vzdelaných ľudí podobné scény neuveriteľne iritujú.

Carrie (2013)

Nebolo to zlé, až na ten prehnaný koniec. Inak idem s hodnotením vyššie.

Tulák z širých plání (1973)

Vzhľadom že som žena, nemal by sa mi tento film páčiť....príde chlap do dákej dediny, vystrieľa pár chlapov, čo mu prídu do cesty, znásilní prvú ženskú ktorú stretne, prevráti celé mesto na ruby, vzrušujúce; nie????? .....(no kto by ho nemiloval).

Woodstock (1970)

Skoro ako na Pohode...

Spáč (1973)

Sci-fi podľa Woodyho. Ale nie, ja mu proste asi nikdy neprídem na chuť. nedá sa to. Tie jeho zmätky, zmätené slová, gestikulácia, proste všetko. Sexmisia bola oveľa lepšia, miestami mi ju spáč pripomínal.

XX. století (1976)

Film bol rozdelený na tri diely. Prvý diel zobrazoval detstvo dvoch kamarátov, ktorí boli síce povahovo rovnakí, ale z rozdielnych spoločenských vrstiev. Ich "obdělávaní pudy" je jednoducho nezabudnuteľné. Druhý diel bol viacmenej nezáživný a ten tretí už dostal poriadne grády. Chlapci boli už dávno dospelí, so záväzkami, a aj keď sa ich názory a povahy rozchádzajú, vždy si akosi k sebe nájdu cestu.Dej rozhodne nestagnoval, stále sa dialo niečo, čo ma dokázalo šokovať. Vrelo odporúčam, netreba sa zľaknúť dĺžky filmu.